Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Italský hrabě Domenico Martucci vyvedl novou kočku: Je to MLADŠÍ KOPIE BARTOŠOVÉ!

Domenico je zase vysmátý.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
To by nebyl italský hrabě Domenico Martucci (40), kdyby vynechal příležitost blýsknout se v lepší společnosti. A jelikož se nedávno rozešel s přítelkyní, kterou si dokonce chtěl i vzít, tak nikdo nečekal, že přijde s doprovodem. Ale on nezahálel a našel si novou blondýnku, která je podobná jeho zesnulé exmilence Ivetě Bartošové!

V Česku se proslavil neslavným románkem se zpěvačkou Ivetou Bartošovou, která před dvěma lety nakonec spáchala sebevraždu. Ale blondýnky italský hřebec nezavrhnul a od té doby už jich pár vystřídal.

Jednu si chtěl dokonce vzít za ženu, maminka mu svazek posvětila, ale přesto láska nakonec nevydržela a nedávno přiznal, že vztah skončil. Jenže Domenico asi nevydrží být sám, tak si vyhlédl novou fešnou blondýnku, kterou dokonce vyvedl do společnosti mezi smetánku. Na charitativním večeru Sacre Couer Night 2016 s neznámou blondýnkou usedli ke stolu, kde seděli další aristokraté.

Neznámá dívka ve svém oblečení působila jako pěst na oko, moc nevychytala oděv a vypadala, jako by šla spíš na diskotéku. Ale na první pohled byly vidět společné rysy s Ivetou. Také má takový něžný obličejíček, peroxidovou blond kštici a ne moc dobrý vkus na oblečení. Bylo vidět, že jí je mezi celebritami dobře a ráda by si Domenica udržela, aby tu společnost nemusela hned opustit.

Související články

Další články