Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Italská sporťačka ví, jak potěšit fanoušky fotbalu: Diletta Leotta ukázala své míče v plavkách

Sportovní moderátorka Diletta Leottová.
Zdroj: Instagram Diletta Leottaová
+ Dalších 6 fotografií
Galerie
I když se situace ohledně epidemie koronaviru pomalu zlepšuje, na velké sportovní akce a události si budou muset fanoušci ještě nějaký čas počkat. V Itálii, kde byla situace se 27 tisíci mrtvými kritická, si proto někteří snaží karanténní čas zpříjemnit. Mezi takové patří i sportovní moderátorka Diletta Leottaová (28), která se rozhodla potěšit fanoušky fotbalu alespoň tím, že na sociální síti předvede něco ze své krásy.

Italská sportovní moderátorka Diletta Leottaová je na svém Instagramu velmi aktivní. V těžkých časech, které Italové prožívali, se ho snažila využít k šíření pozitivní nálady. K tomu mělo přispět i několik snímků, na kterých je moderátorka pořádně sexy.

Chybí jí emoce

Blondýnka se netají tím, že jí její práce moc chybí. Ke snímku z fotbalového utkání napsala dojemný komentář. "Chybí mi emoce, fotbal, moje vášeň i moje práce." S tím souhlasí i většina fanoušků, kteří si uvědomují, že si na fotbal naživo budou muset ještě dlouho počkat.

Dilettu sleduje na Instagramu 6,4 milionů fanoušků, což je desetina všech obyvatel v Itálii. Všechny ty potěšila například snímkem, na němž se opaluje na střeše svého domu jen v titěrných bikinách. Dlouhou karanténu se kráska snaží krátit také třeba cvičením, při kterém se nechala vyfotit a snímek taktéž sdílela.

Těžké časy v karanténě

Sexy moderátorka tráví karanténu ve svém domě v Miláně a pro tamní média popsala těžké časy. "Od východu do západu slunce jsme slyšeli houkání sanitky, bylo to hrozné, v nemocnicích chyběla místa pro nemocné. Měla jsem opravdový strach," přiznala před pár týdny listu SunSport.

Na to, jak Diletta umí potěšit nejen sportovní fanoušky, se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy