Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Italská sexbomba Monica Bellucci má prý plastiku rtů: My jsme našli důkaz z mládí, který vám vytře zrak!

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Další 3 fotografie

Jedna z nejkrásnějších hereček vůbec, Monica Bellucci (50), si zahraje v další bondovce, jejíž premiéra se plánuje na listopad 2015.

Závistivé hollywoodské kolegyně nemůžou překousnout, že je tahle kráska tak sexy od přírody, a už několikrát rozkřikly, že má Bellucci přifouknuté rty. Monica si z toho nikdy nic nedělala a všem závistivcům se jen smála, vždycky v rozhovorech říkala, že bude mít raději vrásky než vypadat jako plastiková stvůra.

Náš oblíbený britský server Mail Online navíc přišel s fotografiemi od samotného otce herečky Pasquala Bellucciho, který ukázal snímek z rodinného archivu, na němž je jasně vidět, že Monica měla plné rty už od narození. "Jako batole nebyla moc hezká, pak dlouho nosila krátké vlasy, ale už jako dvanáctiletá si zkoušela vysoké podpatky a líčila se," uvedl její otec.

Piero Montanucci, kadeřník a přítel Moniky, který pochází z jejího rodného města, ukázal několik fotografií z doby, kdy Bellucci začínala. A když je srovnáte se současností, máte pocit, že se snad vůbec nezměnila.

Související články

Další články