Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Italská policie dopadla čtyřčlenný gang, který znásilnil polskou turistku v Rimini!

Otřesná událost se stala na odlehlé pláži.
Čtyřčlenný gang znásilnil a zbil polskou turistku. Jejího manžela zbili do bezvědomí a pak oba okradli. Ženu navíc hodili do moře a pokusili se ji zabít. Nyní italská policie všechny násilníky dopadla.

Sami se policii přiznali dva bratři z Maroka. A to poté, co se k veřejnosti dostaly záznamy z bezpečnostních kamer, kde byly vidět jejich obličeje. Bratrům je pouhých 15 a 17 let. U policie mají záznam v trestním rejstříku kvůli prodeji drog.

Třetí násilník byl původem z Nigérie a byl zatčen nedaleko Rimini, ten už je plnoletý.

Jako posledního se podařilo zadržet šéfa celého gangu. Tím je dvacetiletý muž z Konga, který se podle informací televizní stanice Sky TG24 do země dostal jako uprchlík.

Všichni prý měli jednat pod vlivem drog a alkoholu. Polský pár nebyl jediný napadený. Mladíci na začátku měsíce fyzicky napadli pár z Itálie, kterému se ale podařilo utéct a vše nahlásit policii. Gang má na svědomí ještě jedno znásilnění, jeho obětí je transsexuál z Peru.

Mohlo by vás zajímat

Další články