Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Italové v karanténě neztrácejí naději a humor: Proti koronaviru bojují zpěvem, VIDEO

COVID-19
Itálie je sužována současnou epidemií nemoci Covid-19, která se do celého světa rozšířila z Číny. Ze všech států Evropy je situace v Itálii jednoznačně nejvíce alarmující. Země je v karanténě a horkokrevní Italové, kteří musí být v karanténě, se rozhodli, že si dlouhé chvíle zkrátí jednoduše po svém. Společně se sousedy, každý na svém balkoně, se baví zpěvem a hrou na hudební nástroje. Jak se zdá, tak ani v těch nejkritičtějších chvílích neztrácí optimismus.

V Itálii se doposud objevilo přes 21 tisíc případů nemoci koronaviru, které podlehlo přes 1400 osob. Celá země je v karanténě a platí nejpřísnější opatření, která musí všichni dodržovat. Ze všech zemí v Evropě je v Itálii v současné době nejhorší stav.

Izolovaní Italové se ve svých domovech snaží vymyslet cokoliv, co by jim zkrátilo a zpříjemnilo nepříjemnou situaci. Proto se rozhodli, že budou bojovat proti pandemii po svém. Ve chvílích, kdy ostatní propadají panice a beznaději, Italové na svých balkonech zpívají a tancují.

Video, které se okamžitě začalo šířit po sociálních sítích, se stalo hitem. Místní vylezli na své balkony a snaží se zbytku světa ukázat, že se dokážou s těžkým osudem vyrovnávat pozitivně a po svém.

Související články

Další články