Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Itálie u Řepků: Jsou na rozvod kvůli tomu, že Erbová v reklamě lhala, že jsou na rozvod! Tuhle story nepoberete...

Itálie u Řepků: Jsou na rozvod kvůli tomu, že Erbová v reklamě lhala, že jsou na rozvod! Tuhle story nepoberete...
Zdroj: eXtra.cz

Rebel Tomáš Řepka (40) a jeho predátorka, modelka Vlaďka Řepková řeší v manželství situaci, kterou by nevymyslel ani scénárista tureckých telenovel pod vlivem LSD.

Prsatá ředitelka Tomáše Řepky totiž předvedla mediální veletoč, o kterém mluví třetí den s pobavením každý novinář, který v Praze píše bulvár.

Modelka poskytla poměrně otevřené vyjádření pro videoreportáž Blesku.cz, ve které potřebovala zpropagovat soukromé předškolní zařízení pro děti, se kterým spolupracuje, a na revanš médiím poskytla zajímavý materiál v podobně přiznání manželské krize, která se sice v reálu výjimečně nekonala, ale všichni byli spokojení, média, modelka i centrum, které se potřebovalo přes spolupráci s rodinou legendy českého fotbalu zviditelnit.

Jenomže takové zviditelnění si Řepka určitě nepředstavoval, navíc se o celé akci dozvěděl až z novin, kde se dočetl, že podle modelky jako manželé: "...Tráví doma dost času, což logicky přineslo krizi, ze které se může člověk i zbláznit, proto jak může, prchá k rodičům nebo do tajného bytu, zatímco Řepka bere dráhu na ryby." Když ještě dodala, že se prozatím nerozvádí, ale nikdy neříká nikdy, rozpoutal podle přátel doma peklo, které prý umocnil fakt, že Erbová vyjádření poskytla na kameru i dalším médiím, a ta, která si ho netočila, dostala obsáhlou tiskovou zprávu.

"Tomáš zuřil, řval na ni, že tohle je konec, bylo to tam fakt husté," řekl nám jeden z nich včera odpoledne, ale ani nemusel. Samotná Erbová totiž hystericky obvolávala média, která jí laskavě celou věc kamarádsky uveřejnila, a připomínkovala obsah textů. Když byla upozorněna, že její přímé řeči jsou doslova opsané z jejího vyjádření na kameru, měla argumentovat tím, že to prý "na kameru vyzní jinak" a takto si to nepředstavovala, a nepřímo požadovala korekci, nebo stažení článků, protože manžel šílí, což je to poslední, co obvykle celebrity, které podobné materiály sami poskytují, protože je kapitalizují, nedělají, respektive Erbová je první, kdo tvrdí, že neřekla něco, co schválně řekla na kameru dvěma televizním štábům.

Poslední tečkou do celého chaosu, který v manželství Erbové a Řepky vládne, je návštěva exekutorů v jejich vile. Ty na Řepku podle Blesk.cz poslala bývalá manželka fotbalisty Renáta, protože jí už došla trpělivost neplacením výživného.

Zatímco redakce bulvárů se mají čím bavit, Řepka s Erbovou evidentně nejen nemluví, ale reálně "odjel na ryby", přesně podle krizového scénáře případné krize, kterou si Erbová před kamerou vyfantazírovala.

Nejlépe z celé věci vyšla asi černošická soukromá školka, která má větší publicitu, než si uměla představit, a s modelkou určitě bude ráda dál spolupracovat, protože tahle show za tu slevu pro Erbovou určitě stála. Jenom jestli to pro změnu ji nebude stát manželství.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy