Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Itálie je země zázraků: Po roce tam porodila další jeptiška a ani ona neví, kde a jak k tomu přišla!

Možná že papež v noci nechodí na mešní víno, ale na mladé jeptišky.
Zdroj: koláž archiv

Je to téměř na rok přesně, co loni přijala italská nemocnice v Rieti ženu, které nebylo dobře a ke svému překvapení pak během návštěvy porodila. Nejen ona byla v šoku, stejně tak lékaři a sestry, protože ta žena byla jeptiška z nedalekého kláštera a dušovala se, že neví, jak k početí přišla.

Rok se s rokem sešel a v městečku San Severino Marche přijali na prohlídku ultrazvukem ženu, která si stěžovala na strašlivé bolesti břicha, ale než jí stihli říct, že to nebude hrnec fazolí, praskla jí plodová voda, a Itálie tak musí během dvanácti měsíců řešit DVĚ jeptišky, které porodily a ani jedna neví, kde a jak k tomu přišla.

Ta první pojmenovala svého syna František po současném papežovi a nakonec opustila řád a nyní ho vychovává v ústraní, u té druhé zatím není jasné, jaké jméno dítě dostalo, ale je to taky chlapec a možná to taky bude František. A vůbec, začínáme mít takový pocit, že papež je docela kaňour a v noci nechodí tajně na mešní víno, ale na jeptišky.

Co bude s dítětem a jestli i další nevěsta Ježíšova neodejde z řádu, to je zatím ve hvězdách, ale podle prohlášení řádových sester z kláštera jsou připravené se o chlapce postarat a nechat jej vyrůstat u matky, dokud to bude možné.

Související články

Další články