Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ital od Ivety Bartošové se zase zamiloval: Koho hrabě Martucci sbalil pro letošní léto?

Domenico už se svou novou holkou vůbec netají.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Italský hřebec, který se proslavil hlavně románkem se zesnulou zpěvačkou Ivetou Bartošovou, už zase cukruje jako zamilovaná hrdlička. Svou novou lásku dokonce vzal tam, kde trávil žhavé noci se slavnou pěnicí a klidně několik dní nevylezli z postele. Bude neznámá blondýnka taky tak vášnivá, jako byla Iveta?

Zpěvák Domenico Martucci má slabost pro světlovlasé krasavice, horkokrevné Italky mu nic neříkají, radši sáhne po pěkných Češkách. Sice zatím identitu své vyvolené neprozradil, ale Facebook zásobuje zamilovanými fotkami z Itálie, z míst, kde trávil spousty chvil i s Ivetou.

Dokonce už blondýnku představil mamince a vzal je k nim na zámek, kde měla zpěvačka po divném výletě se Zdeňkem Macurou najít útočiště, tedy podle ní to bylo spíš vězení, ale byla doba, kdy s Domenikem nevylezla z postele.

Zdá se, že teď kromě chození na večeře italský seladon zase rád tráví čas nejradši v ložnici, kde se se svou holkou oddává sexuálním hrátkám. Jak se neznámá jmenuje, určitě brzy prozradí, ale zatím se podívejte na to, kdo skončil ve spárech vášnivého Domenika. Je to tak trochu Ivetina mladší kopie…

Související články

Další články