I když jejich život se nejdříve ubíral tím správným směrem, tak pak se něco pokazilo a spíš to byla jízda z kopce bez jakýkoliv brzd. Sice se zdá, že Dáda s Ivetou nemají nic společného, ale přeci jen se budete divit, kolik se toho dá najít, co z nich dělá skoro dvojčata. Pojďme si to shrnout.

1. Smůla v lásce

U obou dam by to vydalo na několik románů, kdyby se mělo napsat, jak to měly s muži. Sice na tom byla Iveta o něco hůř, ale přeci jen ve finále na tom byla stejně jako Dáda. Teda to vyšlo najevo až před rokem a půl, kdy se provalila aférka Felixe Slováčka s malířkou Lucií Gelemovou. Herečce se rozpadl celý svět a strašně sešla. To bylo přesně jak u Ivety a Ladislava Štaidla, kterého si sice nikdy nevzala, ale žili spolu na psí knížku. Jenže nebyla jediná žena v jeho životě. Obě to dostalo na kolena a na nevěrníky se vykašlaly.

2. City k italským můžům

Iveta jednu etapu žila s italským hrabětem Domenicem Martuccim, dokonce už pomýšlela na vdavky. Jenže s mladším zpěvákem jí to nevyšlo a jejich vztah prolínaly alkoholové eskapády, které Iveta způsobovala. Nakonec skončila v náručí tyrana Josefa Rychtáře. Zato Dáda je ve svém románku s Italem Vitem úplně na začátku a nemůže si ho vynachválit. Dokonce už jí přestalo vadit, že ji manžel podvádí, a sama přiznává, že se zamilovala a je šťastná. Tak snad bude mít větší štěstí než Iveta.

3. Jo-jo efekt

Když byly mladé, tak jim muži leželi u nohou a bylo to i díky jejich dokonalé postavě. Jenže ta se za ta léta začala měnit a z Dády a Ivety se začaly dělat tak trochu bečky. Ale obě s tím dokázaly vždy rychle zatočit, že všichni koukali, jak se rychle dokáží dostat do formy. Bohužel to ale nemělo dlouhého trvání. Teď má Dáda své hubené období kvůli nové lásce, a dokonce ukázala i dokonalý zadeček. Na ten se můžete podívat ZDE.

4. Alkohol

I když ani jedna svůj problém nepřiznala, tak u Ivety to byl jeden z důvodů její sebevraždy. Už dál nemohla žít v podroušeném stavu, jenže se nemohla aklimatizovat v „normálním“ životě. Její závislost byla už v pokročilém stádiu. To Dáda se teď snaží a konečně zas začala normálně komunikovat, ale povídalo se, že nevěry manžela řeší právě alkoholem.

5. Prášky

Nesužovala je jen náklonost k alkoholickým nápojům, ale měly i ve velkém „papat“ různé prášky, třeba proti bolesti, antidepresiva, pilulky na spaní. Sice obě to vždy zapíraly, ale příčina jejich odulosti měla být právě ta záliba v „zobání“, protože tyhle tablety dost zadržují vodu v těle. Hlavně v kombinaci s alkoholem.

Dáda má teď dobře našlápnuto, opravdu jen kvete, postavu má úžasnou na svůj věk, je zamilovaná, tak hlavně aby se to nepokazilo a neměla černé myšlenky jako Iveta, která svůj život skončila skokem pod vlak. Tohle, doufáme, snad dámy nemají společné!