Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Ital má na sobě přes 70 piercingů! Nejvíce jich má na genitáliích

Profesionální italský piercer Michele Mancini má velmi extravagantní vzhled.
Zdroj: profimedia.cz
Extra bizár

Potetovaný profesionální italský piercer Michele Mancini (28) je opravdovým milovníkem piercingů. Na svém těle jich má přes 70 a pořád nemá dost a hodlá v nich pokračovat. Díky svému netradičnímu vzhledu je velmi úspěšný i na platformě OnlyFans. 

Michele začal se svou zálibou v 15 letech, kdy si nechal roztáhnout uši. „Měl jsem přítelkyni, která měla piercing a trochu natažené lalůčky. Tak mě to zaujalo, že jsem se o tom chtěl dozvědět víc," řekl pro server LadBible chlápek z Neapole.

Mancini původně studoval na univerzitě, aby se stal účetním. Později si však uvědomil, že nechce „zemřít v kanceláři“, místo toho se rozhodl pro praktičtější kariéru.

Matka to brala těžce

„Matka byla zpočátku proti tomu, abych si takto upravoval tělo, z různých důvodů, například věděla, že pro mě bylo těžké najít si práci. Nakonec to ale přijala a někdy mi i pomohla," svěřil se Michele.

Co se týče piercingů samotných, žádný oblíbený na svém těle nemá. Nejbolestivější byl však ten, který si udělal na penisu, na kterém má nyní přes 40 piercingů.

Milostný život

Mancini je v současné době svobodný, ale tvrdí, že jeho vzhled neměl žádný negativní dopad na jeho milostný život. Partnerky mu říkají, že jeho tetování a piercingy považují za sexy.

Michele by své tělo nikdy nevyměnil. Upozornil však ty, co by chtěli jít v jeho stopách, ať si každou úpravu na těle pečlivě promyslí. "Nikdy už se nemůžete vrátit zpět. Přemýšlejte o tom, co chcete dělat se svým životem, protože jakákoliv pozdější lítost je pouze vaším problémem a nikoho jiného. Na druhou stranu, život je jen hra, tak se bavte," dodal.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy