Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ISLÁMU NEUTEČEŠ: Krásná princezna chtěla zmizet z Dubaje. Nechali zmizet ji!

Toto je příběh o tom, jak krutý může být svět islámu a královského dvora. Princezna Latifa Al Maktúm chtěla zmizet z Dubaje, protože se cítila ohrožená na životě. Šel po ní vlastní otec. Princezna natočila video, ve kterém volá o pomoc. Od té doby ji nikdo neviděl.

Princezna Latifa Al Maktúm se pokusila odjet do zahraničí. Těsně před pokusem o útěk ze zlaté klece natočila video, ve kterém mluví o svém životě. Útěk se ale nepovedl. Princezna zmizela. Od natočení videa ji už nikdo neviděl.

„Natáčím toto video, protože může být poslední, které udělám. Může zachránit můj život, a pokud se na něj díváte, není to zrovna dobře. Jsem buď mrtvá, nebo ve velmi svízelné situaci,“ říká princezna na videu a vzpomíná, že v šestnácti letech ji zmlátili do krve, protože už tehdy se pokusila o útěk.

„Týrají a utiskují mě celý můj život. Se ženami se tu zachází jako s podlidmi. Můj otec nemůže pokračovat v tom, co nám všem dělá. Zabije lidi, jen aby si ochránil reputaci. On je to největší zlo, které jsem v životě potkala, není v něm vůbec nic dobrého. Ale jednou si za to všechno ponese následky,“ uvedla princezna, která je dcerou Alžířanky Hurie Ahmad Mášové a dubajského vládce Muhammada bin Rašída Maktúma, který je rovněž premiérem Spojených arabských emirátů. Příběh o útěku přinesla stanice BBC.

Osud princezny je neznámý. Rodina s novináři nekomunikuje. Latifa al Maktúm může být momentálně držena v domácím vězení. Je ale možné, že ji potkal i horší osud.

Související články

Další články