Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Islámský stát představil nového dětského vraha: Batole (3) zastřelilo muže na dětském hřišti!

Zajatce zavraždil sotva tříletý chlapec.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Islámský stát zase ukázal, jak krutý umí být. To, že do svých řad rád přijímá dětské vrahy, není žádné překvapení. Jenže tentokrát ke svojí propagandě zneužil sotva tříleté dítě. Na dětském hřišti malý chlapec zastřelil bezmocného vězně.

Islámský stát zveřejnil svoje nové bizarní video, na kterém můžete vidět malého, sotva tříletého chlapce, jak bez mrknutí oka zastřelí zajatého vězně. ISIS zneužil batole ke svojí propagandě a opět ukázal, že se neštítí vůbec ničeho.

Chlapec na záběrech nejdříve prochází zničeným dětským hřištěm, až dojde k plotu, kde je připoutaný vězeň a starší radikál. Muž vezme do ruky pistoli, kterou vzápětí nabídne malému chlapci. Ten si ji od něj vezme a začne mířit vězni na hlavu. Zajatec se celou dobu dívá do země.

Chlapeček se chvíli soustředí a pak vystřelí, jako by to dělal každý den. Muž padá k zemi a je na místě mrtvý. A tím celé video končí. Islámský stát využívá rád děti ke svojí propagandě, jejich věk se ale začíná rapidně snižovat.

Související články

Další články