Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Islamofob Konvička obrátí proti Česku pozornost IS, hlásí arabská televize

Zdroj: facebook.com
Je větším nebezpečím pro Česko Martin Konvička, nebo jsou to radikální islamisté? I tak by mohla být otázka položena. Arabská televize al-Džazíra referuje o tom, že Martin Konvička může přivolat pozornost radikálních islamistů.

Pokud si myslíte, že Martin Konvička je jen takový neškodný povídálek, co hlásí svá moudra na Facebooku, tak se mýlíte. O tomhle pánovi už ví své i arabská televize al-Džazíra.

Arabská televize na svém webu zveřejnila některé výroky, kterými Konvička šokoval nejen české muslimy. Povídá se tam něco o mletí muslimů do masokostní moučky a nebo o zřizování koncentračních táborů

Televize se logicky domnívá, že tyto výroky by mohly na Českou republiku vrhnout nepříjemnou pozornost islamistů.

V článku je také zmíněn šéf českých muslimů Muneeb Hassan Alrawi, který se bojí, aby na muslimy nepadla kvůli Paříži další nenávist. Aby muslimové nedopadli jako Židé za 2. světové války.

Arabská televize si také všímá, že v Česku došlo k rozkolu mezi prezidentem a premiérem. Miloš Zeman (71) je proti přijímání muslimů do ČR, premiér Sobotka naopak nevnímá, že by uprchlíci do Česka přinesli nějaké bezpečnostní riziko.

Související články

Další články