Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Islamizace Česka v plném proudu. „V Praze na Černém Mostě máte Muslimské bratrstvo,“ říká Seyran Ates

Seyran Ates varuje Česko před radikálním islámem.
Liberální muslimka kurdského původu Seyran Ates varuje Čechy před radikálním islámem. "Muslimské bratrstvo je aktivní už i ve vaší zemi. Svou centrálu má v Praze na Černém Mostě," říká ve velkém rozhovoru pro MF Dnes.

Seyran Ates si zvykla na život s ochranou v zádech. O život jí jde na každém kroku. Nenávidí ji hlavně radikální muslimové. Ates se totiž rozhodla, že bude reformovat islám. Vadí jí postavení ženy v islámu nebo agresivní tendence. Seyran Ates poskytla velký rozhovor MF Dnes – celý ho najdete ZDE.

Nejvíce znepokojující jsou otázky týkající se České republiky. Ates tvrdí, že v Praze aktivně působí nechvalně proslulá organizace Muslimské bratrstvo. Tedy skupina, která chce pomocí aktivního džihádz závádět radikální formu islámu po celém světě.

"Česko patří zatím k nejbezpečnějším zemím na světě. Blízkost hranic s Německem a Rakouskem však určité riziko představuje. Muslimské bratrstvo je aktivní už i ve vaší zemi. Svou centrálu má v Praze na Černém Mostě, byť oficiálně nic takového nezjistíte. Cílené a promyšlené pokusy o islamizaci Evropy se týkají i vás. Když jsem před deseti lety říkala v Německu, že hrozí pokusy o zavedení práva šaría, všichni se mi smáli a považovali mě za blázna. Teď registrujeme oficiální požadavky o jeho zavedení, ve Velké Británii už zavedeno bylo. Braňme se těmto pokusům. Bojujte se mnou za Evropu, kterou známe a máme. Za naši svobodu, práva, demokracii, říká Ates bez obalu.

Jsou to velmi závažná slova. Muslimské bratrstvo některé země považují za teroristickou organizaci – více si můžete přečíst ZDE.

Související články

Další články