Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Islám není pro Česko žádný problém. Kvóty EU jsou směšně malé, vyjádřil se samozvaný politik Martin Kubeš (15)

Zdroj: Facebook.com/Profimedia
Internetová televize XTV si nedávno pozvala na rozhovor mladíka, který tvrdí, že je politikem a politice rozumí více než většina obyvatelů a politiků v Česku. Luboš Xaver Veselý se s ním pustil do diskuze a nestačil se divit. Ke konci mladíka vyzval, ať si uprchlíky nastěhuje do obýváku, třeba by měli rodiče radost.

Luboš Xaver Veselý, který je moderátorem pořadu XTALK, musí občas ustát názory, které jsou zcela scestné a nepodložené. Nedávný rozhovor s politikem, jak si sám Martin Kubeš říká, byl hlavně o uprchlících a migrační problematice v Evropě.

Martin Kubeš je 15letý komentátor politického dění, který se stal nejnenáviděnější osobou Jihomoravského kraje, jak sám tvrdí. Kvůli nezájmu svých vrstevníků a spolužáků o politické dění se rozhodl to vzít do vlastních rukou. Byl to ale dobrý nápad?

Martina Kubeše doslova nadzvedl ze židle rozhovor s lidovcem Tomášem Michalkou a mladý komentátor politického dění odmítá jeho názory a postoj k dané věci. Také ho rozčilují xenofobní názory a projevy nenávisti.

Martin Kubeš tvrdí, že se zabývá problematikou do hloubky a zjistil, že lidé nerozlišují uprchlickou krizi a migrační krizi, což je diametrální rozdíl, jak sám řekl. „Uprchlík je osoba, která svoji zemi opustila třeba kvůli válce. Migrant je osoba, která svoji vlast opustila zcela dobrovolně.“

Dále pokračuje: „Islám není pro naši zemi žádný problém. Kvóty, které stanovila EU na přijímání uprchlíků pro naši zemi, jsou směšně malé, přímo nedostačující. Já, pokud bych byl v Evropském parlamentu, tak bych lobboval za to, aby počet přijatých uprchlíků byl vyšší.“

Moderátor Luboš Xaver Veselý pohotově reagoval a mladému komentátoru politického dění navrhl, ať si pár uprchlíků domů nastěhuje. Ke konci rozhovoru Martin Kubeš přiznal, že i jeho okolí a rodina s jeho názorem nesouhlasí a rozhodně by se kvóty neměly rozšiřovat.

Související články

Další články