Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Iron Man Robert Downey Jr. přepisuje dějiny: V Hollywoodu mu chystají největší výplatu všech dob. Chcete vědět, kolik dostane?

Robert Downey Jr.

Herec Robert Downey Jr. (48) se zřejmě brzy stane nejbohatším hercem v Hollywoodu. Doslova revoluci v žebříčku nejvyšších gáží za natočení dvou filmů způsobí nový kontrakt, který se chystá herec uzavřít.

Na jeho konto by totiž měly přistát 2 miliardy korun za pouhé dva filmy. Filmoví producenti totiž plánují pokračování hitovky The Avengers, kde bude spolu s dalšími sci-fi hrdiny také Iron Man právě v podání Roberta Downeyho Jr. K tomu všemu by ještě měl dostat 7 % z celkového zisku. Jeho požadavky sice připadají studiu Marvel přemrštěné, ale vedení firmy se bude muset zamyslet, jestli raději přistoupí na hercův našponovaný honorář, nebo si uvědomí, že bez jeho obsazení by konečné výdělky byly mnohem menší.

Je dost možné, že se Downeymu podaří vybojovat vyšší příjmy i pro své herecké kolegy. Bez nich by totiž natáčení dalšího pokračování The Avengers bylo velmi riskantní.

Mohlo by vás zajímat

Další články