Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Irenka z Dědictví se proměnila ve voskovou figurínu: Botoxová nálož a implantáty, kam se podíváš!

Šárka Vojtková alias Irenka sešla k nepoznání.
Zdroj: archiv, Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 29 fotografií
Bylo jí pouhých devatenáct let, když ji Věra Chytilová obsadila do role Irenky v legendární komedii Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Šárka Vojtková v ní zazářila po boku Bolka Polívky a záhy se stala slavnou. Velký zájem ji ale vyděsil, a tak utekla do Itálie. Po jejím návratu všem spadla brada. Tohle se z ní stalo!

Herečku jedné role Šárku Vojtkovou změnily zásahy plastických chirurgů k nepoznání. V devatenácti si zahrála prostopášnou Irenku v legendárním Dědictví aneb Kurvahošigutntág a pak se po ní slehla zem.

Zalekla se totiž velkého zájmu, který její role vyvolala, a tak raději odjela do Itálie. Kdyby zůstala v rodném Brně, musela by snášet nekončící pohoršené pohledy lidí. Kvůli filmové postavě ji totiž začali odsuzovat, pro druhé se však stala sexuálním objektem. Měla strach vyjít na ulici, protože se tam neměla kam schovat.

Šárka se v Itálii věnovala studiu jazyka, zaujal ji svět módního průmyslu a našla zalíbení v kosmetice a stylistice. Dařilo se jí dobře, ale stejně se nakonec vrátila do Brna. Její návrat vyvolal obrovské pozdvižení, protože herečka vypadá k nepoznání. A nemůže za to pouze věk.

„Takto vypadá nepovedená plastická operace, kdy je vidět na první pohled, že jsou tam udělané rty, kde je minimálně implantát nebo kyselina hyaluronová ve velké míře. A přemíra botoxu, už nemá žádnou mimiku. Má udělaná i horní, dolní víčka a facelift. Tato paní vypadá spíše jako z muzea Madame Tussauds a připomíná Mickey Mouse,“ zhodnotil pro eXtra.cz Robert Paulat, ředitel luxusní kliniky plastické chirurgie Medico Beauty.

„Je to velký průser, takto to dopadá, když klient chodí na kliniky, které nemají dostatečné zkušenosti v oboru nebo chtějí vydělávat. To se na klinikách, které jsou zavedené, nestane, protože neošetří klienta s takovými požadavky,“ dodal přesvědčeně Paulat.

Vojtková se momentálně věnuje výchově syna. V Brně si navíc založila malý kosmetický salon. O návratu k filmu nikdy neuvažovala, přestože šlo o její dětský sen.

Související články

Další články