Dvacetiletá Sahar Tabar z Íránu šokovala zohavenou tváří. Mrtvolný vzhled jí měly přivodit desítky plastických operací. Dívka tvrdila, že záměrem bylo vypadat jako Angelina Jolie. Celé to ale byla jedna velká lež!

Sahar je totiž úplně normální holka, která si jen dobře dokáže vyhrát s make-upem. Na Instagram vyvěsila zprávu, ve které vše vysvětluje.

„Moji (relativně) milí followeři fotky, měla jsem jenom několik menších plastických úprav. Ne 50, jak se všude píše. Všichni proti mým fotkám najednou mluví strašně zaujatě. O takových lidech si myslím, že se snad zasekli v 18. století, když neznají nové technologie a make-up. Upřímně mě to překvapilo,“ řekla bez jediné špetky studu, že obelhala svět.

Nedlouho poté si svůj účet zamkla, místo toho, aby svou slávu chytře využila. Dokonce ještě stihla popřít další své tvrzení. Výsledkem prý ani neměla být Angelina Jolie, Sahar zkrátka jen baví podobný typ proměn.

Povedl se jí sice podvod roku, ale mediální zájem ji natolik vyděsil, že se rozhodla úplně se distancovat. Na tom, že ji znají po celém světě, nejen doma v Íránu, už však stejně nic nezmění.