Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Íránský skřet s tváří mrtvé Angeliny Jolie šel s pravdou ven: Takhle vypadá doopravdy!

Takhle vypadá doopravdy!
+ Dalších 19 fotografií
Fotky mladé Íránky Sahar Tabar (20) ještě nedávno lomcovaly světem. Dívka totiž do světa troubila, že chce vypadat jako někdejší sexsymbol Angelina Jolie (43). Jenže spíš než slavnou herečku připomínala její mrtvolu. Mluvilo se o desítkách plastických operacích, jež měly stát za vysušeným a ohavným vzhledem. Sahar ale všechny obalamutila!

Dvacetiletá Sahar Tabar z Íránu šokovala zohavenou tváří. Mrtvolný vzhled jí měly přivodit desítky plastických operací. Dívka tvrdila, že záměrem bylo vypadat jako Angelina Jolie. Celé to ale byla jedna velká lež!

Sahar je totiž úplně normální holka, která si jen dobře dokáže vyhrát s make-upem. Na Instagram vyvěsila zprávu, ve které vše vysvětluje.

„Moji (relativně) milí followeři fotky, měla jsem jenom několik menších plastických úprav. Ne 50, jak se všude píše. Všichni proti mým fotkám najednou mluví strašně zaujatě. O takových lidech si myslím, že se snad zasekli v 18. století, když neznají nové technologie a make-up. Upřímně mě to překvapilo,“ řekla bez jediné špetky studu, že obelhala svět.

Nedlouho poté si svůj účet zamkla, místo toho, aby svou slávu chytře využila. Dokonce ještě stihla popřít další své tvrzení. Výsledkem prý ani neměla být Angelina Jolie, Sahar zkrátka jen baví podobný typ proměn.

Povedl se jí sice podvod roku, ale mediální zájem ji natolik vyděsil, že se rozhodla úplně se distancovat. Na tom, že ji znají po celém světě, nejen doma v Íránu, už však stejně nic nezmění.

Mohlo by vás zajímat

Další články