Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Íránskému skřetovi se podařilo oklamat celý internet: Proměna v Angelinu Jolie byl podvod!

Mladá dívka si ráda hraje s make-upem.
Zdroj: instagram
+ Dalších 18 fotografií
Sahar Tabar (19 nebo 28) je mladá žena z Teheránu, která na týden ovládla internet. V médiích se objevilo, že podstoupila 50 plastických operací, aby se přiblížila svému idolu - Angelině Jolie. O dívce se toho moc nevědělo a ona až teď prolomila hradbu mlčení.

Sahar se toho moc neví. Je jí buď pouhých 19 let, nebo 28, žije v Teheránu a podstoupila plastické operace. Poprvé o ní psal belgický tisk jako o ženě posedlé Angelinou Jolie. Její fotky se poté objevily na všech světových serverech a vyděsily veřejnost.

Malá dívka velikosti skřeta, která má znetvořený obličej a vypadá spíš jako Mrtvá nevěsta Tima Burtona než bývalý sexsymbol Angelina Jolie.

Až nyní dívka promluvila. Místo toho, aby využila svou slávu, tak si zamkla Instagram. Ještě předtím tam však vyvěsila zprávu, kde všechno vysvětluje.

„Moji (relativně) milí followeři fotky, měla jsem jenom několik menších plastických úprav. Ne 50, jak se všude píše. Všichni proti mým fotkám najednou mluví strašně zaujatě. O takových lidech si myslím, že se snad zasekli v 18. století, když neznají nové technologie a make-up. Upřímně mě to překvapilo,“ napsala Sahar.

Ta si ke svému vzhledu pomohla Photoshopem, výplněmi do obličeje a svými znalostmi o líčení.

Prý se ani nepokoušela vypadat jako Angelina, akorát ji baví podobný styl proměn.

Sahar se od mediálního zájmu zcela distancuje, i když se jí povedl podvod roku a oklamala celý internet! Teď je slavná po celém světě, nejen doma v Íránu!

Související články

Další články