Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Íránská Angelina Jolie odhalila svoji pravou tvář: Tohle je ta plastiková kostra?

+ Dalších 25 fotografií
GALERIE
Sahar Tabar (20) se proslavila jako íránská Angelina Jolie, která propadla drastickým plastikám. Nějakou dobu dívce celý svět hltal příběh o tom, jak se změnila k nepoznání, aby vypadala jako svůj vzor. Pravda je ale úplně někde jinde. Podívejte se na nejnovější snímky Sahar, která je vlastně úplně obyčejnou holkou.

Sahar Tabar šokovala svým vzhledem před několika měsíci snad celý svět. Nevzhledná, pohublá postavička, která si evidentně libuje v plastických operacích a zdánlivě se podobá Angelině Jolie. Aniž by lidé tušili pravdu, spousta z nich dívku odsoudila.

Sahar šla po několika týdnech s pravdou ven a přiznala, že je umělkyně a za její vizáží na sociálních sítích stojí šikovné ručičky. Sahar Tabar je opravdu umělkyně, která vytváří neskutečné snímky.

Sahar po dlouhé době ukázala svoji pravou tvář. Překvapivě vypadá jako naprosto obyčejná holka od vedle. Ale bez šíleného makeupu jí to rozhodně sluší mnohem více. Nemyslíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články