Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Íránská Angelina Jolie je v maléru: Za své fotky si Sahar Tabar odsedí 10 let v base

Íránská Angelina Jolie je v maléru: Za své fotky si Sahar Tabar odsedí 10 let v base
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
trest
Sahar Tabar (20) byla už v říjnu loňského roku zatčena za zločiny zahrnující rouhání a nabádání k násilí. Íránská bloggerka napálila všechny svým vzhledem, když tvrdila, že po velké snaze vypadat jako Angelina Jolie skončila takhle. Nyní si za zveřejňování fotek, na nichž si jen hrála s make-upem a Photoshopem, má odsedět 10 let za mřížemi.

Přezdívkou íránská Angelina Jolie, pravým jménem Sahar Tabar, byla v průběhu loňského října zatčena. Zahraniční média přinesla informace, že šlo o zatčení za zločiny zahrnující rouhání se proti bohu, nabádání k násilí a nezákonné nabývání majetku.

Do největšího průšvihu mladou bloggerku dostaly právě její upravené fotografie, dokonce si na ni stěžovala veřejnost. V dubnu letošního roku pak žádala o propuštění na svobodu poté, co se nakazila koronavirem, soud to ale zamítl.

Po zatčení vystoupila Sahar i v íránské televizi, kde řekla, že zveřejňování fotek, na nichž má extrémní make-up a je výrazně upravená Photoshopem, lituje. Fanoušci ji brání a tvrdí, že není spravedlivé, aby byl někdo zatčen za umění jen proto, že někoho pohoršuje. Soud ji nyní navíc za její činy odsoudil k 10 letům ve vězení.

Prosba o pomoc

Sahar Tabar i její matka prosí o pomoc skutečnou Angelinu Jolie. Prý je potřeba, aby do případu zasáhla opravdová světová hvězda, díky které se mu dostane pozornosti. Chtějí upozornit i na fakt, že islámské země mají pestrou historii v utlačování žen.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy