Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Íránská Angelina Jolie jde až za hranu: Vyhublé končetiny a na jazyku smrt!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 21 fotografií
děsivé fotky
Sahar Tabar (20) se proslavila před několika měsíci, když svým vzhledem šokovala téměř celý svět. Snažila se lidem namluvit, že si ze všeho nejvíce přeje vypadat jako Angelina Jolie, která je pro ni velkým vzorem. Skutečnost je ale úplně jiná. Nyní umělkyně vytasila mnohem silnější kalibr. Tyhle fotky vyděsily opravdu všechny!

Sahar Tabar se podařilo něco, co v dnešní době jen málokomu. Dokázala obelstít miliony lidí na světě svým nadáním. Mladá dívka na úplném začátku zveřejnila několik fotek, na kterých se nápadně podobala hollywoodské herečce.

Při pohledu na Sahar to ale budilo dojem nepovedených plastik. A toho umělkyně náležitě využila. Začala všude tvrdit, že podstoupila více než padesát plastik, aby vypadala jako americká herečka, a její současný vzhled má být výsledkem zpackaných operací.

Když už toho bylo ze strany lidí hodně a kritika se na Sarah valila ze všech stran, tak prozradila, jak to doopravdy je. Všechno, co viděli lidé na sociálních sítích, byl pouze výsledek velkého talentu, líčidel a úprav na počítači.

Sahar Tabar ve skutečnosti vypadá naprosto normálně. Po delší odmlce se nyní opět přihlásila o slovo, když zveřejnila na svém Instagramu fotky, ze kterých opravdu běhá mráz po zádech. Na jedné má neskutečně hubené končetiny a leze po stěně.

Na druhé zase vypadá, jako by měla smrt na jazyku. Lidé se shodují, že fotky jsou naprosto dokonale děsivé. Sahar Tabar čeká podle některých ještě zářná budoucnost.

Související články

Další články