Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Íránská Angelina Jolie byla zatčena: Sahar Tabar údajně urazila islám

Zdroj: Instagram Sahar Tabar
+ Dalších 16 fotografií
zatčení
Íránská Angelina Jolie byla zatčena. Sahar Tabar (20) byla zatčena za zločiny zahrnující rouhání a nabádání k násilí. Byl jí smazán i instagramový účet. Co přesně Sahar Tabar udělala? Jakým způsobem urazila islám a náboženské cítění?

Sahar Tabar je íránská blogerka, která napálila všechny svým vzhledem, když tvrdila, že po velké snaze vypadat jako Angelina Jolie skončila takhle. Vymyslela si příběh o plastikách a znetvořeném obličeji, dnes ale celý svět ví, že to všechno byly lži.

Zahraniční média přinesla zprávu o tom, že Sahar byla zatčena. Byl jí smazán i instagramový účet. Stěžovala si na ni veřejnost. Policie ji zatkla za zločiny zahrnující rouhání se proti bohu, nabádání k násilí a nezákonné nabývání majetku. Také údajně urážela dress code vlastní země a nabádala mladé ke korupci. To jsou v islámské zemi dost závažná provinění.

Připojuje se tak k dlouhému seznamu online íránských vlivných osobností a módních blogerů, kteří se dostali do rozporu se zákonem. Podívejte se do fotogalerie, jak Sahar oklamala svět.

Související články

Další články