Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Íránská Angelina Jolie byla zatčena: Sahar Tabar údajně urazila islám

+ Dalších 17 fotografií
zatčení
Íránská Angelina Jolie byla zatčena. Sahar Tabar (20) byla zatčena za zločiny zahrnující rouhání a nabádání k násilí. Byl jí smazán i instagramový účet. Co přesně Sahar Tabar udělala? Jakým způsobem urazila islám a náboženské cítění?

Sahar Tabar je íránská blogerka, která napálila všechny svým vzhledem, když tvrdila, že po velké snaze vypadat jako Angelina Jolie skončila takhle. Vymyslela si příběh o plastikách a znetvořeném obličeji, dnes ale celý svět ví, že to všechno byly lži.

Zahraniční média přinesla zprávu o tom, že Sahar byla zatčena. Byl jí smazán i instagramový účet. Stěžovala si na ni veřejnost. Policie ji zatkla za zločiny zahrnující rouhání se proti bohu, nabádání k násilí a nezákonné nabývání majetku. Také údajně urážela dress code vlastní země a nabádala mladé ke korupci. To jsou v islámské zemi dost závažná provinění.

Připojuje se tak k dlouhému seznamu online íránských vlivných osobností a módních blogerů, kteří se dostali do rozporu se zákonem. Podívejte se do fotogalerie, jak Sahar oklamala svět.

Mohlo by vás zajímat

Další články