Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Intimní zpověď Shopaholicadel: Je domina a jmenovala počet partnerů před Davčou

Shopaholicadel o intimním životě: Prozradila, kolik měla partnerů
Zdroj: se souhlasem Tv Barrandov
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií

Adélu Pulcovou alias Shopaholicadel zná každý ve spojitosti s jejím snoubencem Davidem. Tahle dvojka tvoří nerozlučné a ikonické duo českého internetu, ale ne vždy tomu tak bylo. Jsou spolu teprve něco málo přes rok. Tiktokerka v pořadu Drbny prozradila, jak to měla s partnery dříve, a odhalila detaily svého milostného života. 

Shopaholicadel a její Davča tvoří nerozlučnou dvojku, a to téměř od první chvíle, co se vůbec setkali tváří v tvář. Příběh, jak se hrdličky seznámily, zná snad každý jejich věrný fanoušek. Napsali si na internetové seznamce, neodradila je ani několikasetkilometrová vzdálenost a na prvním randíčku se zasnoubili.

Zdá se, že Adéla Pulcová konečně našla svoji spřízněnou duši a v Davidovi vidí něco, co ve svých deseti předchozích vztazích jen marně hledala.

Shopaholicadel promluvila o svém milostném životě

Právě o svém milostném životě se tiktokerka rozpovídala v pořadu Drbny. "To říkat radši nebudu," byla ze začátku skoupá. Pak se ale přece jen o svém soukromí rozpovídala, a to možná dokonce více, než bylo v plánu. "Deset jich bylo," prozradila počet svých vztahů. "Sex jenom s Davidem," prozradila detailně.

A rozpovídala se i o postelových hrátkách. Adéla je dle svých výroků pořádná domina! Davida prý ale mlátí jenom v posteli. "Jenom" zdůraznila záměrně, už několik měsíců se totiž internetem šíří spekulace o tom, že svého snoubence týrá.

K domněnkám lidem napomáhá i fakt, že Adéla má svého snoubence dokonale vycvičeného, což je na první pohled zřejmé ze společných videí nebo živých vysílání. Tam ji poslouchá téměř na slovo. Adéla má ve svých rukách počet cigaret, které David denně vykouří, kdy jde ven nebo jaké bude jíst jídlo. V minulosti mu zakazovala chodit na toaletu.

Celý jejich vztah před nedávnem dokonale shrnul známý slovenský youtuber ve svém tracku "Co Na To David", který vznikl jako parodie. Připomněl nejvýraznější momenty téhle dvojky, které zaznamenal snad každý uživatel sociálních sítí. Adéla a David jsou vidět snad všude.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy