Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Intimní zpověď Andrey Pomeje: Traumata z Jirky a nedostatek letní intimity s Petrem Plačkem

Petr Plaček a Andrea Pomeje
Zdroj: Se souhlasem A. Pomeje
+ Dalších 19 fotografií
VYZNÁNÍ
V pondělí oslavila Andrea Pomeje (32) druhé výročí vztahu s Petrem Plačkem (39). A tvrdí, že všednost jim do vztahu nevstoupila, naopak se prý milují čím dál tím víc a nemohou bez sebe být ani minutu. Co jim v létě výrazně brání v intimních projevech vzájemné náklonnosti?

Andrea Pomeje zažila psycho

„V pondělí to byly přesně dva roky od doby, co jsme spolu. Připadá mi to jako věčnost. Přijde mi to, jako by uběhlo patnáct let. Jen v prvním půlroku, co všechno proběhlo, bylo psycho. Náš vztah prošel obrovskou zkouškou. Zažili jsme hodně stresů a naučili se spolu komunikovat ve velmi krajních situacích. Spousta párů něco takového jen tak nezažije a může je pak rozdělit po letech i banální krize,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje

Tehdy musela dvojice řešit ataky žárlivého Jiřího Pomeje (†54), ke konci období taky zjištění, že herec znovu onemocněl rakovinou a s tím související útoky na Andreu od nenávistných anonymů. „Když si na začátku společně projdete takovými šílenostmi, období, kdy je hezky, si o to víc užíváte,“ myslí si krásná vdova.

Petr Plaček v létě „nemůže“

„Aničku máme na prázdninách u našich, takže máme týden jen pro sebe. Oslavy jsme nehrotili, byla práce a večer jsme si zašli na večeři a pak padli do postele. Červená knihovna to v poslední době úplně není, Péťa má v době žní alergii, člověk je z těch hork celý ulepený, to není úplně vzrušující,“ směje se dýdžejka.

„Andrea mi to dělá schválně. Vždycky mě schválně přejí, protože ví, že se pak nemůžu hýbat,“ prohlásil pak ve vtipu Petr Plaček, načež se mezi partnery rozpoutalo zamilované slovní pošťuchování o tom, kdo se vlastně kdy a při čem ve skutečnosti víc pohybuje.

Proč ho miluje

Z jakého důvodu ví, že její vztah s Plačkem jen tak neskončí? Co na něm Andrea obdivuje?

„Petr je tolerantní. Můžu se na něj úplně ve všem stoprocentně spolehnout. Čím déle s Péťou jsem, tím ho mám radši. Říká se, že zamilovanost zmizí a dvojice se spolu musí naučit žít a fungovat ve všedních dnech. To ale člověk vztah jen přežívá a to nechci,“ kroutí hlavou Pomeje.

Nemohou bez sebe být

„Mě baví, když lidé říkají, že pro ně byl koronavir zatěžkávací zkouška. My to máme opačně. Čím delší dobu jsme od sebe, tím nám je hůř,“ vstoupil opět do povídání dojemně Plaček.

„Taky to tak mám. Když spolu nejsme pořád, tak se vzdalujeme. Tím, že jsme spolu nonstop, máme se radši,“ přiznává.

Jiří Pomeje jim vstupuje do vztahu

A i když je Jiří Pomeje již rok a půl mrtvý, do vztahu vdovy s jejím přítelem přece jen ještě občas vstupuje.

„Z Jirky jsem si nesla a nesu si ještě spoustu traumat, která sem tam ještě vyplavou. Učím se s tím žít. Ještě toho je před námi hodně,“ dodala Andrea Pomeje.

Související články

Další články