Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Intimní přiznání těhotné Šafářové: Srdíčko ťukalo na ultrazvuku a bylo to silné

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
POŽEHNÁNÍ
Celý tenisový svět se raduje s ní a k tomu i fanoušci českého hokeje. Jak jsme již informovali, Lucie Šafářová (32) s Tomášem Plekancem (36) potvrdili, že čekají dítě. Tenistka, jež nedávno ukončila kariéru, se nyní pochlubila pocity, které se s žádným grandslamovým turnajem nedají porovnávat. Jak vnímá, že bude maminka?

„Když jsem skončila s tenisovou kariérou, napadlo mě, jestli ještě zažiji takovou radost jako při sportovních vítězstvích. Teď už vím, že v životě existuje daleko větší radost a v dnešní době to vnímám i jako velký dar! S Tomášem Plekancem čekáme miminko a velmi se na nový přírůstek do rodiny těšíme! Ten moment, kdy člověk vidí ťukat srdíčko toho malého na ultrazvuku, je asi nejkrásnější pocit v životě,“ napsala si na Instagram Lucie Šafářová s tím, že je oba těší, že se jejich rodina rozrůstá.

A kdyby si zprávy o jejím těhotenství náhodou nikdo nevšiml sám, přidal se aktivně k šíření informace i Tomáš.

„S Lucií Šafářovou nás čeká velký životní krok, velká radost – narození miminka. Ve sportu i v životě mám za sebou pády i vzestupy. Nemusí se vám vždy dařit, ale když to těžší období zvládnete, přijde nakonec něco hezkého,“ uvedl na svém Facebooku Plekanec s tím, že se těší a že na své dva malé syny, Matyáše a Adama, rozhodně kvůli novému přírůstku do rodiny nezapomene.

Související články

Další články