Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Intimní přiznání Pavlíny Lubojatzky z MasterChefa: Hned bych brala menší prsa

Intimní přiznání Pavlíny Lubojatzky z MasterChefa: Hned bych brala menší prsa
Zdroj: Pavlína Lubojatzky archiv
+ Dalších 10 fotografií
masterchef
Pavlína Lubojatzky bohužel v show MasterChef Česko nepatří u lidí k oblíbeným soutěžícím. Komentující převážně na sociálních sítích Pavlínu nemohou kvůli jejímu osobitému přístupu vystát a najdou se i tací, kteří jsou přesvědčeni, že je v kulinářské show protežována. I přesto má Pavlína solidní základnu fanoušků, kterým se nedávno svěřila, že by si klidně uměla na sobě představit menší poprsí.

Málokterý soutěžící v show MasterChef Česko způsobil tolik pozdvižení jako právě Pavlína Lubojatzky. Lidé ji nemohou vystát, protože jsou přesvědčeni o tom, že Pavlína jen fňuká a navíc měla ze soutěže vypadnout už dávno.

Naposledy veřejnost rozlítilo, že kulinářskou show musel opustit Pepa Nemrava a Pavlína šla dál. "Když vynechám osobní sympatie, tak Pepa prostě byl určitě lepší kuchař než Pavlína. Pepovi se jídlo málokdy nepovedlo a Pavlíně se jídlo málokdy povedlo. Pepa byl podle mého názoru v první polovině soutěže adept na výhru, pak se přidal Pavel a Roman. Už jenom z tohoto hlediska je nesmysl, že Pavlína jde na balkon a Pepa domů,“ napsal jeden z komentujících.

Samotný Pepa ale žádnou zášť vůči Pavlíně necítí a naopak tvrdí, že je fajn holka. "Pavlínka je hodně cílevědomá, a když se pro něco zapálí, tak pro to udělá úplně všechno. Člověk si na její chování a povahu musí chvilku zvykat, ale když si k ní najdete cestu, je to strašně fajn holka. Mně ta cesta chvilku trvala, stejně jako si Pavlínka hledala i cestu ke mně," řekl nedávno eXtra.cz o Pavlíně Pepa Nemrava.

Hned bych brala menší prsa!

Pavlína má ale kromě hejtrů i solidní fanouškovskou základnu na Instagramu. Nedávno se na sociální síti svěřila s příběhem svého těla. "Pamatuju si, jak mi někteří říkali, že to nedám a že stejně všechna kila naberu brzo zpátky. Nikdy se nenechejme odradit od svých snů," napsala Pavlína, která je pyšná na to, jak výrazně se jí podařilo zhubnout.

Jedna z komentujících Pavlině složila kompliment, že i přes výraznou proměnu jí zůstala prsa. Pavlína ovšem na to reagovala slovy, že by si klidně dokázala představit menší poprsí.

"Je to mrcha genetika. Já bych brala hned menší a moc děkuju," vyjádřila se Pavlína.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy