Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Intimní odhalení Švanciho ze Survivoru: Problémy s erekcí a strach o milostný život

Petr Švancara ze Survivoru: Promluvil o problémech s erekcí
Zdroj: se souhlasem Tv Nova/foto Filip Chocholouš/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
problém s mužstvím

Brněnská legenda Petr Švancara alias Švanci je pověstný svou upřímností. Ani rozhovor pro eXtra.cz nebyl výjimkou a bývalý účastník drsné reality show Survivor zcela otevřeně přiznal, s jakými zásadními životními problémy se na opuštěném ostrově potýkal.

Problémy s mužstvím

Bývalý člen červeného kmene Hrdinů, fotbalista Petr Švancara přezdívaný Švanci, patřil mezi nejoblíbenější hráče letošní řady soutěže Survivor. V pořadu eXtra Host beze studu popsal, co se mu na ostrově přihodilo.

„Občas se tam k někomu v noci přitulíš, protože je tam hrozná zima, ale sexuální život tam neexistuje,“ prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. „Já normálně říkám, že někdy dvacátej den jsem měl takovej problém, že jsem to normálně chtěl jít zkusit na pláž brzo ráno, protože jsem se bál, že až se vrátím domu, tak už nebudu moct mít sexuální život,“ šokoval Švanci.

„Prostě ráno ti tam nestojí, což je normálně běžná věc, že ráno chlapům prostě stojí a mají na to chuť. Já jsem někdy dvaadvacátej den šel za Pepou a říkám mu ty vole, mě nestojí a on mi řekl, ať jsem v klidu, že jemu taky ne,“ popsal bývalý fotbalista jaké problémy řešili muži v jeho kmeni.

Švanciho uklidnil až Pepa

Švanci si v tu chvíli neskutečně oddechl, že v tom není sám. „Pepa, jak to zná z posilovny, tak říkal, že nám chybí cukry a tak dále. Hele pro nás kluky to tam bylo nekomfortní a pro holky totálně. Není kartáček na zuby, není mýdlo, není zrcátko, neholíš se, prostě všechno špatný,“ uvedl člen kmene Hrdinů, který prý vůbec netušil o čem Survivor je a šel do drsné soutěže naprosto nepolíben jakoukoliv průpravou.

„Král hlášek a legrace nejen letošní řady Švanci přišel s jasným cílem. A ten si vlastně splnil. Nejsem příznivec skoku do hry rovnýma nohama a následného učení, protože to hru zdržuje, a přesně to Švanci u Hrdinů dělal, napsal moderátor a tvář českého Survivoru Ondřej Novotný o Švancarovi na svůj Instagram.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy