Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Intimní hrátky ve 12 letech? Tyto celebrity začaly opravdu brzy

+ Dalších 14 fotografií
Zuzana Plačková (27) patří v Česku a na Slovensku jednoznačně k nejsledovanějším celebritám. Její instagramový účet čítá téměř půl milionu fanoušků, a jak sama Zuzana tvrdí, je magnetem na peníze a vydělává si hlavně reklamou. V pořadu Black Light Show mimo jiné prozradila, kolik měla partnerů a jak to má se sexem. Možná se ale Zuzana trochu přepočítala, protože podle jejích výpočtů se sexem začala ve 12 letech. Kde je tedy pravda?

Instagramová star Zuzana Plačková má o svém životě jasno. Moc dobře ví, jak vydělat spoustu peněz, a jak sama řekla, vydělává víc než slovenský a český prezident. Je to jedna z mála českých a slovenských celebrit, které se podařilo zaujmout takovou masu lidí, že se prakticky nemusí věnovat ničemu jinému než sociálním sítím.

Zuzana se před lety objevila v reality show Hotel Paradise coby blonďatá playmate, která si absolutně nevidí do pusy. Od té doby ale uteklo hodně času a půvabná Zuzana přehodnotila jak svůj vzhled, tak své chování.

Když si porovnáte její fotky před sedmi lety a nyní, tak byste ji téměř nepoznali. Před časem se rozpovídala o svém životě v pořadu Black Light Show. Zuzana je už devět let šťastně zamilovaná a svého partnera měnit nehodlá.

Jenomže jí nějak haprují počty. "S mým mužem jsme devět let. Předtím jsem měla přítele tři roky a tři roky. A mezitím jsem měla tak jeden dva krátké vztahy, takové tří-, čtyřměsíční," řekla. Pokud je ale Zuzaně 27 let, tak by to znamenalo, že se sexem začala ve 12 letech a to jí tam nesedí ještě její dva několikaměsíční vztahy.

Plačková ale není jediná celebrita, která začala se sexem takhle brzy. Když se podíváte za hranice, tak zjistíte, že ani tam si celebrity nedávaly načas. Angelina Jolie byla už v mládí pořádná rajda. O panenství totiž přišla už v sedmé třídě.

Tehdy jí bylo pouhých čtrnáct let a její vztah skončil téměř tragédií. Se svým bývalým přítelem na sebe zaútočili nožem. Puberta Angeliny byla opravdu divoká. Podobně na tom byl i Johnny Depp (55), kterého připravila o panictví ve třinácti letech jeho fanynka.

Související články

Další články