Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Intimní hovory bestie Nagyové a premiéra Nečase: Co v nich po zveřejnění uslyšíme?

Nagyová se zhroutila z toho, že měla odposlouchávané hovory. Ale když
nechávala sledovat Nečasovu manželku Radku, to bylo v pořádku. Holt,
zloděj byl okraden.
+ Další fotografie

Trapná lovestory s vážným politickým důsledkem – to je kauza postelové přitažlivosti ještě stávajícího (dnes do 18:00 hod.) premiéra Petra Nečase. Vrchní politik a zároveň vrchní asexuál padl do sítí lovkyně skalpů Jany Nagyové, jeho vrchní ředitelky kabinetu, nepříjemné a ambiciózní to dámy, která si čuchla k vládním kulatým razítkům a měla pocit, že si může dovolit všechno.

Jenže zpovykaná blondýna nezvládla své city a ženatého Nečase potřebovala rozeštvat s jeho manželkou Radkou, proto ji nechávala vojenskou rozvědkou sledovat. Nakonec to dopadlo tak, že se do vlastní pasti chytila přímo sama Nagyová. Policie má totiž sbírku jejích odposlouchávaných hovorů a smsek, které si vyměňovala s Nečasem. A že jsou pekelně intimní, o tom není pochyb! To by se totiž Nagyová ve vazbě jinak nezhroutila: „Vůbec netušila, že je odposlouchávaná. Nejvíce ze všeho ji deptalo právě to, že (policisté) slyšeli její důvěrné hovory,“ sdělil serveru Novinky.cz její advokát Eduard Bruna.

Jistěže. Nám by se taky klepala kolena, kdybychom věděli, že jako subinka Nečas a domina Nagyová budeme teď celému národu pro smích. Nagyové to navíc pohorší, protože její zcestné bláboly o tom, že sledováním Nečasovy manželky dělala správnou věc, dostanou v důkazním řízení pořádného facáka! Co se v intimních hovorech a textovkách povídá a říká, ještě nebylo zveřejněno, ale dokážeme si to živě představit. Sliby nočního výprasku na holou kvůli špatně podepsanému protokolárnímu minutovníku, fotky Nagyové v novém latexovém oblečku koupeném za peníze daňových poplatníků a podobně.

Že náš premiér nedokázal udržet poklopec zavřený, to se prostě někdy stane. K jeho smůle ovšem na to dojela celá vláda a kvůli románku podal Nečas demisi a nejspíš budou předčasné volby. Nagyová teď namísto luxusního prádla z peněz občanů obleče na dlouho vazební mundúr a svou černou magii, kterou dle zdroje na Nečase použila, může používat maximálně tak na to, aby dostala k večeři větší porci vězeňského guláše.

Mohlo by vás zajímat

Další články