Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Intimní foto z ložnice! Takhle se špindíra Lucie z Výměny doma mazlí se snoubencem vrahem

Výměna manželek - Lucie a její nový vztah znechucují diváky
Zdroj: archiv špindíry Lucie / TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
odhalení
Ve středu televize Nova odvysílala premiérový díl pořadu Výměna manželek 2021 a diváci nevěřili vlastním očím. Špindíra Lucie překonala nepořádkem v domácnosti i chováním všechny předchozí účastnice, a když už se zdálo, že to s ní nemůže být horší, ukázalo se, že se rozešla s pracovitým Standou. Toho jen pár týdnů po natáčení vyměnila za usvědčeného vraha Michala Navrátila, který byl odsouzen k 12 letům vězení poté, co v Rakovníku dvakrát bodl jiného muže do břicha. Zdá se, že Lucie se za intenzivní lásku nestydí a na sociální sítě umístila i intimní foto z ložnice, kterou s kriminálníkem sdílí.

Výměna manželek 2021 začala zřejmě nejostřejším dílem v dějinách celého pořadu. Nová špindíra Lucie přijela do Alenina bytu, který byl čistý tak, že by se dalo jíst z podlahy. Sama měla doma nepořádek a 4 děti, které neměly ani základní hygienické návyky. Na Alenu i svého partnera Standu vulgárně řvala a předvedla hysterickou scénu, za kterou by zasloužila Oscara.

Hned po natáčení se Luciin život výrazně změnil. Ani ne do měsíce se totiž rozešla se Standou a našla si jiného partnera, konkrétně usvědčeného vraha Michala Navrátila, který na náměstí v Rakovníku před lety zavraždil jiného muže a byl odsouzen k 12 rokům za mřížemi.

Na sociálních sítích na sebe Lucie a Michal navzájem pějí ódy a vychvalují jeden druhého do nebes. Za svou lásku se ani v nejmenším nestydí, ba naopak, nebojí se ukázat ani to, co by mělo zůstat v soukromí. To jsou například intimní fotky z ložnice, na kterých je špindíra Lucie u svého milého nahoře bez. Jedna z nich je selfie, druhou ale fotil někdo jiný a logicky se nabízí, že to bylo jedno z dětí.

Další dítě

Podle informací z Luciina okolí se nejnovější a zřejmě i nejvýraznější špindíra v dějinách Výměny manželek pokouší o další dítě. Pokud se jí podaří, bude jich mít už celkem 9. Dávno před natáčením pořadu jí totiž úřady odebraly první 4 děti a pak porodila 4 děti bývalému partnerovi Standovi. Že se Lucie a Michal o děti snaží, je patrné i z fotek, které naleznete v galerii.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy