Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Intimní FOTKY Jiřího Kajínka: Takhle vypadá jeho soukromí s partnerkou Magdou

+ Další 3 fotografie
soukromí Jiřího Kajínka
Jiří Kajínek je už více než rok na svobodě. A žije si spokojený život po boku milované ženy - partnerky Magdy. Občas si vyrazí na výlet, zajdou do restaurace, projedou se nějakým parádním vozem... Redakce eXtra.cz získala několik jejich soukromých snímků, z nichž je evidentní, že tihle dva lidé se hodně milují.

Nejznámější český omilostněný vězeň lidi rozděluje do dvou táborů. Jedni ho nemusí a nevěří v jeho nevinu, jiní mu naopak fandí a obdivují, že dokázal přečkat na svobodu za zdmi věznice přes 23 let.

Jiří Kajínek se ale neznepokojuje ničím. Naopak si užívá života a zejména své partnerky, která trpí zákeřnou leukemií. Je jí tou největší životní oporou… Redakce eXtra.cz získala několik soukromých snímků, které mapují lásku známého páru. „Žijeme normální život, a když můžeme, tak cestujeme. Rádi jezdíme na výlety a snažíme se žít běžný život, jako každý,“ řekl eXtra.cz Jiří Kajínek.

Kajínek se opravdu stal člověkem, pro kterého věci za hranou zákona jsou minulostí. Nejenže si vydělává tím, že vypráví o životě za zdmi vězení na přednáškách, což slouží jako prevence, ale zároveň má několik projektů, na nichž pracuje. „Nenudím se, a když to řeknu upřímně, mnohdy mám ruce plné práce. Baví mě to,“ dodal Kajínek.

Mohlo by vás zajímat

Další články