Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Intimní dopis o Schumacherovi: Jeho žena zveřejnila, jak na tom je

+ Dalších 6 fotografií
Jaká je pravda?
Legendární závodník a sedminásobný mistr světa formule 1 Michael Schumacher (45) se před pěti lety zranil při nehodě na lyžích. O jeho zdravotním stavu se rodina nevyjadřuje, i když veřejnost tuší, že je velmi špatný. Nyní se Schumacherova žena svěřila známému hudebníkovi v dopise.

Corinna Schumacher si Michaela (49) vzala před třiadvaceti lety. I když v prosinci roku 2013 při lyžování v Alpách utrpěl vážný úraz hlavy a upadl do kómatu, jeho žena nikdy nepřestala stát po jeho boku.

Nehoda velmi silně zasáhla jeho fanoušky po celém světě. Jedním z nich byl i německý hudebník Sascha Herchenbach. Ten Schumacherovi složil oslavnou píseň s názvem s názvem Born To Fight (Zrozen k boji).

Corinna mu napsala děkovný dopis tohoto znění: „Chtěla bych Vám upřímně poděkovat za píseň, která byla zároveň darem, v tak těžkém čase, jako je tento. Obdržela jsem už nespočet přání a krásných slov, která dokáží naši rodinu podpořit. Všichni víme, že Michael je bojovník a nikdy se nevzdá.“ Kdy přesně byl dopis napsán, ale není zřejmě.

„Nečekal jsem, že dostanu odpověď a byl jsem ohromen, když mi přišel ručně psaný dopis podepsaný Corinnou,“ řekl Herchenbach.

Informace přinesl Daily Mail.

Mohlo by vás zajímat

Další články