Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Intimní detaily vztahu Koukala a Šilhánové: Ozařování varlat z muže kance neudělá

Lucie Šilhánová a Petr Koukal v roce 2011.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
NEMOC
Moderátorka Lucie Šilhánová (39) hodně překvapila, když se naprosto otevřeně rozepsala o svém vztahu se sportovcem Petrem Koukalem (34), o němž tvrdí, že ani po rakovině varlat prý nepřestal mít enormní zájem o opačné pohlaví, takže prý odhalila i nevěru. Mohlo snad ozařování nastartovat Petrův chtíč? Není v tom nakonec vlastně nevinně? Lékař takovou interpretaci vylučuje.

Rakovina a nevěra

Badmintonista Petr Koukal (34) měl podle jeho bývalé lásky pověst holkaře, proto s ním ze začátku nechtěla nic mít. Během jejich vztahu naplno udeřila rakovina, a tak Lucie doufala, že si kvůli tomuto ohrožení její přítel uspořádá priority.

„Myslela jsem si, že si srovnal životní hodnoty a změnil se. Náš vztah skončil po dvou a půl letech, když jsem zjistila, že mě podvádí i s mojí kadeřnicí. Bral si ji dokonce k nám domů. Neměl potřebu si ani zaplatit hodinový hotel nebo penzion… Došlo mi, že zdaleka nebyla jediná,“ vyjádřila se Lucie Šilhánová (39) pro projekt Bez frází.

Čtěte také: Šilhánová popsala peklo s Koukalem: Milenku si vodil domů, zvracela jsem z toho

Výmluvy na nemoc nepomohou

Enormní Koukalův zájem o opačné pohlaví by mohl leckoho svádět k myšlence, zda vlastně není obětí ozařování varlat, které musel podstoupit. Neprobudilo to snad jeho chtíč?

Bohužel to ale vypadá, že na tohle se pacienti s podobnými prožitky vymlouvat nemohou.

Libido se rakovinou nezvýší

„Pokud je pacient po ozařování varlat nějak výrazněji sexuálně aktivnější, je to zcela zásadně psychického původu, že si něco dokazuje. Na hormony se to naprosto určitě nemůže svádět,“ zdůrazňuje renomovaný sexuolog Radim Uzel (80).

Zdá se tedy, že ti muži, kteří po překonání rakoviny varlat začnou balit jednu ženu za druhou, spíš chtějí sami sobě prokázat, že jsou stále ještě alfa samci. Jestli to byl i Petrův případ, to ví ale jen on sám a Lucie Šilhánová. Ta už se vyjádřila, Petr nebral telefon a neodpověděl ani na zprávu. Uvidíme, jestli všechna obvinění (Lucie ho označila i za velkého manipulátora) nechá bez povšimnutí, nebo začne svou pověst přece jenom hájit.

Související články

Další články