Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Internetové VÁNOCE: Kdy a jak objednat dárky, aby vám přišly včas?

Zdroj: unsplash.com
Vánoce se blíží
Vánoce se blíží a lidí, kteří nakupují dárky na internetu, je kvantum. Mějte to na paměti a objednávejte dárky včas. Může se stát, že když to necháte na poslední chvíli, dárky pro vaše milované vám vůbec nemusí dorazit.

Vánoce jsou svátky klidu a míru, i proto byste se na čtyřiadvacátého prosince neměli stresovat. Předejít se tomu dá jednoduše. Pokud pro svoje blízké kupujete dárky online, objednejte je co nejdříve. V případě, že to budete odkládat, vám dárky vůbec nemusí dorazit.

Objednejte dárky včas

Jednotlivé přepravní společnosti mají kolem Vánoc rozhodně co dělat. Přepravní společnost na svých webovkách klientům radí, jak předejít komplikacím během Vánoc. V první řadě byste objednávky neměli odkládat na později, ale udělat je hned.

Nezapomeňte si ověřit dostupnost výrobků, to znamená jestli je daná věc skladem, aby nedošlo ke zdržení. "Doporučujeme objednávat vánoční dárky tak, aby nám e-shopy předaly balíčky k přepravě nejpozději 14. prosince. Ověřte si u e-shopů, dokdy máte objednat pro dodržení tohoto termínu," píše se na stránkách přepravní společnosti dpd.cz.

Kontrola na prvním místě

Čím méně chyb bude na vaší straně, tím méně chyb bude i na straně e-shopů a dodavatelů objednaného zboží. Balíček si vždy můžete nechat poslat na nejbližší výdejní místo poblíž vašeho bydliště nebo domů.

Zkontrolujte si, že máte dostatek peněz na účtě. Při nedostatečné částce se vám peníze nemusí strhnout a vy budete žít v domnění, že je objednávka už na cestě.

Související články

Další články