Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Internetem se šíří nebezpečná hra pro děti! Kvůli ní můžou spáchat sebevraždu i zabít celou rodinu!

Nebezpečná hra už má první oběti!
Zdroj: profimedia.cz
Děti do určitého věku nedomýšlí následky svých činů a nedokáží rozeznat hru od reality. Internetem se šíří velmi nebezpečná hra, kvůli které můžou vaše děti zemřít!

Z počátku to vypadá jako nevinná hra pro holčičky, ale může se z toho vyklubat pořádná tragédie. Navádí je k tomu, jak se stát požární vílou. "Tajně otočte plynovým hořákem na kuchyňském sporáku,“ radí dětem.

Šokující hra se zaměřuje především na malé holčičky, které nutí jít k hořáku, který musí zapnout a u toho říkat magická slova. Díky nim se totiž stanou požárními vílami. „Alfey Británie, sladká vílo, dej mi sílu, žádám tě,“ musí holčičky vyslovit.

A hra už má první oběti. Jedna malá holčička poslouchala instrukce z hry tak pečlivě, že má teď popáleniny na těle. Navíc musí jít děti k hořáku o půlnoci a tuhle hru hrát, když už jejich rodiče spí.

Nebezpečnou hru už prověřuje ruská policie a snaží se zjistit, kdo ji vymyslel. Hrají ji děti po celém Rusku a rodiče mají strach, že zemře celá rodina! Na policii už totiž volají další matky, které jen tak tak zabránily obrovské tragédii.

Související články

Další články