Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Internet šílí kvůli krásnému bodyguardovi Justina Biebera! Co na něj říkáte vy?

Zdroj: instagram
+ Další fotografie
Ano, k překvapení všech se Justin Bieber stal při svém vystoupení na Pinkpop festivalu v Nizozemsku až druhým nejobletovanějším chlapem večera. Středem pozornosti se stal osmnáctiletý Boy Roeles, člen Justinovy ochranky. Tweet s jeho fotkou obletěl svět a internet, tedy především Justinovy fanynky, z něj opravdu šílí.

„Kdo je sakra tenhle sexy sekuriťák? Byl už i na jeho koncertě k Purpous Tour v Anhemu!“ upozornila Justinova fanynka na fešáka na svém Twitteru. Toho si samozřejmě všimla jeho přítelkyně a postarala se o to, aby se z jejího miláčka stal virál.

A to se jí celkem podařilo, její milý se okamžitě stal hitem internetu! „Přijde mi to hrozně vtipné, že moje fotka měla takový dosah, pořád nemůžu uvěřit, že jsem ten borec na ní,“ svěřil se v rozhovoru pro BuzzFeed.

Boy se tak stal hvězdou díky jednomu jedinému příspěvku. Navíc byl zvolen ve svém městě jako kluk s nejhezčími rysy v obličeji. Nevíme sice, jestli by tenhle sexy sekuriťák dokázal Justina Biebera ochránit, ale zastínit ho se mu povedlo skvěle.

Související články

Další články