Čeští sportovci měli na zahájení olympijských her v Rio de Janeiru pruhovaná saka, ve kterých vypadali spíše jako klauni. Když poprvé viděla Barbora Špotáková, co si má vlastně obléct, byla v šoku. Oblečení označila za šílené. Pak ale připustila, že je to docela v pohodě.

Černobílá pruhovaná saka vypadají spíše komicky. Češi tomu ještě nasadili korunu, když svoje kloboučky rozhazovali do publika, a tak to pořádně schytali na sociálních sítích. Na Twitteru se jim všichni smějí. Prý v outfitech vypadali jako z hororu Beetlejuice, jako rozhodčí nebo vězni.

„Jestli si někdo myslí, že úbory amerického týmu jsou špatné, blejzry Čechů jsou úplně out,“ píše na Twitteru Wendy. „Kluci a panenky mají svůj olympijský tým,“ diví se Drew. „Aha, to je Česká republika,“ dodává.

„Dobré zprávy, Česká republiko, nejste Portugalsko ani Švédsko. Mluví se o třetí nejhorší uniformě,“ konstatuje na Twitteru Jenifer. „Když řeknete Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice, vykouzlíte tým České republiky,“ směje se Chelsea. „Česko je olympijský sakový výkřik,“ píše Tanya. „Celý tým Česka vypadá jako můj oblíbený film: Beetlejuice,“ píše na Twitteru Taylor.

Je vidět, že modely Čechů v Rio de Janeiru ostatním moc nesedly, na druhou stranu se ale o České republice mluví. A co víc si můžou čeští sportovci přát!