Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Internet se baví nad reakcemi 110leté babičky: Uspořádali jí trapnou oslavu, ona chtěla jenom 2 věci!

Když je vám 110 let, zažili jste válku, krize, chudobu, máte 3 děti, 12 vnoučat a 20 pravnoučat, tak vás rozhovor pro lokální televizi zrovna nevytrhne. Zvlášť když na vás moderátorka mluví jako na malé dítě, afektovaně se směje a celkově vám někdo uspořádá oslavu, kterou nechcete. To se stalo téhle americké babičce Flossie Dickey, která už nemá zapotřebí si na něco hrát, na rozhovor kašle a v klidu usrkává z hrníčku kafe.

Téhle babičce uspořádali docela trapnou oslavu. Balonky, ozdoby, dort, dokonce přijela na natáčení televize. Babička ale na všechno reagovala hláškou, že by si radši dala šlofíka. Když je vám přes 100 let, šlofík určitě patří mezi vaše oblíbené aktivity.

Ale ne, moderátorka se nedala. „Těšíte se na svoji party?“ zeptala se Flossie. „Ne, ani trochu,“ odpověděla babička a usrkla si opět z hrníčku. Moderátorka i její kolegové v televizi se začali nuceně smát. Flossie mezitím nasadila útrpný výraz a asi se modlila, aby mohla zpátky do postele. Pak se z ní v televizi snažili dostat, jaký je její klíč k dlouhověkosti. „Nevím, prostě s tím nebojuju, žiju,“ odpověděla babča.

Ale to moderátorce nestačilo. „Co třeba nějaké tajné jídlo, co bychom měli jíst každý den?“ Flossie se nadechla a řekla: „Ne.“

Její ošetřovatelka pak prozradila, že babička si ráda dopřeje whisky bez ledu a tu a tam kousek koláče. To muselo novinářům stačit.

Pokud chcete zažít ten pocit, jak je vám za někoho trapně, pusťte si u článku video. Ani nemusíte vládnout angličtinou, abyste poznali, jak trapná celá situace byla.

Flossie by místo návštěvy kamer a celé oslavy raději chtěla jenom dvě věci – šlofíka a sklenku whisky.

Mohlo by vás zajímat

Další články