Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Interaktivní festival Ynspirology sklidil velký úspěch! Akce inspirovala tisíce mladých lidí!

+ Dalších 8 fotografií
Ať už jste dorazili, abyste mohli pozdravit své oblíbené youtubery, udělat si fotku s Majkem Spiritem, vyzkoušet si různé vychytávky ze světa virtuální reality nebo například kvůli křtu nové desky Dary Rolins, rozhodně jste neprohloupili. Díky skvělému počasí a bohatému programu se 2. ročník interaktivního urban festivalu Ynspirology opravdu vydařil. Navštívilo ho během uplynulého víkendu bezmála 6 000 lidí a dění z festivalu sledovalo průběžně více než 2 miliony 200 tisíc lidí, fanoušci pak reagovali na fotky a live streamy na profilech svých oblíbenců více jak 180 tisíci lajky a komentáři.

Nejobletovanější zónou se stala girls zone. Tam jste si mohli jednak pod odborným dohledem děvčat z Project Rehab vyrobit vlastní trička, která poskytla společnost Avon a také jste mohli vidět tváře kampaně TrueNeboMark. Děvčata velmi trpělivě odpovídala na dotazy fanynek a před zónou bylo opravdu narváno.

Ovšem jen do té doby, než se s fanoušky v rámci meet and greet přišel pozdravit Majk Spirit. Okamžitě se vytvořila dlouhá fronta, každý si chtěl udělat fotku se slavným populárním rapperem, který je sám velkým inspirátorem. „Standardně meet and greet vůbec nedělám, možná bych je mohl spočítat na prstech jedné ruky, kolik jich je do roka. Není to zrovna moje oblíbená část práce, ale chápu, že pro některé lidi je to výjimečný zážitek, takže jsem to rád udělal, i já mám radost, když oni mají radost,“ svěřil se nám slavný rapper.

Neméně nadupaná byla fit zóna, kde se i přes parné počasí celý den hrál basket a předváděl parkour. Trochu ochladit jste se pak mohli v digi zóně, kde jste si mohli vyzkoušet různé vychytávky ze světa virtuální reality. Právě pro rozličnost atrakcí bylo Ynspirology výjimečné.

Na hlavní stagi se vystřídal nespočet zpěváků, tanečníků, interpretů a DJů. „Jsem tu už od rána, ale hrozně si to užívám, mám velkou radost, že se konečně můžu vidět se všemi lidmi, se kterými se znám vlastně jenom ze sociálních sítí a hlavně, že oni mohou vidět mě, to mě hodně naplňuje,“ nechala se slyšet tanečnice Angeé Svobodová.

Mezi hlavní aktéry soboty patřil Majk Spirit a jeho legendární H16 crew. I kolegové z kapely vypadali, že si den hezky užívají. V neděli byla pak hlavní hvězdou Dara Rolins, která křtila své nové album ETC, které s ní pokřtil samozřejmě organizátor akce Yemi A. D. a nechyběl ani Rytmus. Křest to byl emotivní a koncert pěkně našlápnutý. Vystoupní s tanečnicemi mělo opravdu grády.

Ynspirology je první akce svého druhu u nás. Tyto typy urban culture akcí jsou populární především v zahraničí a u nás jsou lidé většinou příjemně zaskočeni tím, že něco takového vůbec existuje. Bavit se mohly na akci opravdu celé rodiny, aniž by jakýkoliv člen strádal. Asi nejvíce si akci samozřejmě užil zmiňovaný Yemi, pod jehož záštitou akce vznikla. Právě jemu pak vzdaly hold všechny hvězdy, které na akci měly tu čest vystoupit.

„Yemi je pro mě šampion, je to člověk, který dokáže inspirovat davy, ale i nejlepší světové hvězdy. To je v životě velmi důležité, musíte se chovat tak, abyste byli inspirací pro svou inspiraci. Chtěl bych povzbudit všechny fanoušky, aby si šli za svým a nebáli se toho, co chtějí dělat. A jednou tak můžete i vy být vzorem pro své vzory,“ dodal na závěr Majk Spirit.

Mohlo by vás zajímat

Další články