Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Instanews: Božská nahá Andrea Pomeje a mastné vlasy Bereniky Kohoutové

Instanews: Božská nahá Andrea Pomeje a mastné vlasy Bereniky Kohoutové
Zdroj: Semislaf se souhlasem Andrey Pomeje, se souhlasem Bereniky Kohoutové a Veroniky Vágnerové
Předchozí Další
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!

Co nového ve světě Instagramu? Veronika Vágnerová (34) Yvona Krainová (53) a Andrea Pomeje (32) se pochlubily svými dokonalými tělíčky, Berenika Kohoutová (30) se vyfotilla s mastnými vlasy a Vlaďka Erbová (39) si zkusila, jaké to je být blond.

Absolutně k nepoznání

Vlaďka Erbová (39) změnila účes. "Já ty paruky prostě miluju. Nechápu, proč jsem to nenostilla v zimě místo čepice," připsala k fotce s dlouhými blond vlasy, za které vyměnila svého tmavého ježka.

Postavička jako lusk

Veronika Vágnerová (34) předvedlla výstavní postavu v bikinkách na zadní sedačce auta. Půvadbná modelka ze Slovenska má snad nejkrásnější nožky v našich končinách!

Tělo snů

Yvona Maléřová Krainová (53) promluvila fanouškům do duše na téma hubnutí. Podle ní je sice těžké jíst mnohdy nechutné zdravé jídlo a donutit se k pravidelnému pohybu, když ale vytrváte, získáte, stejně, jako ona, tělo snů.

Mastné vlasy? Nový trend!

Berenika Kohoutová (30) se předvedla s trendy účesem. Za efektem tzv. mokrých vlasů ale stojí Bereničina dcera Lola. Kvůli ní totiž nestihla zpěvačka ranní sprchu. Kadeřnice zakamuflovaly mastné vlasy víc, než šikovně.

Nejžhavější tělo českého Instagramu

Andrea Pomeje (32) předvedla svoje dokonalé tělo pouze v síťovaných punčochách. Pohled pro bohy nenechal jediného muže na Instagramu v klidu a nás zajímá, jak si dokonalou kondičku překrásná Andrea udržuje.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy