Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Instanews: Zuzana Plačková se svlékla donaha, vypadá jako Eva z ráje

Instanews: Zuzana Plačková se svlékla donaha, vypadá jako Eva z ráje
Zdroj: Peter Gaman se souhlasem Zuzany Plačkové / Se souhlasem Terezy Kerndlové
Fotky uvnitř

Sáhla si na dno, přiznala těhotná Gábina Koukalová (31). To Zuzana Plačková (29), Zuzana Belohorcová (45) a Tereza Kerndlová (34) provokovaly fanoušky dráždivými fotkami. Mrkněte se do galerie!

Největší odměna

"Možná jsem si kolikrát sáhla víc na dno, než kdy předtím během sportovní kariéry," zhodnotila Gábina Koukalová (31) poslední 3 roky svého života, které pro ni byly značně stresující. Těhotenství teď bere jako tu největší odměnu.

Dráždivé plavky

Zpěvačka Tereza Kerndlová (34) se pochlubila novou fotkou ze slunné Estepony. Tereza během pózování na lehátku odhalila svou dokonalou postavu v dráždivých plavkách.

Sexy podpatky

Zuzana Belohorcová (45) na svém Instagramu zveřejnila profesionální černo-bílou fotku, na které pózuje jenom v teplácích a podpatcích. Vršek nechala doma a podívaná je to jedna báseň.

Dokonalé tělo

Influencerka Zuzana Plačková (29) dokázala, že je v top formě! Na kompletně nahé, ale vkusné fotografii odhalila svoje perfektní opálené tělo. "Jedna zasněná na dobrou noc," připsala ke snímku a všem jejím mužským fanouškům se rázem zamlžily počítačové obrazovky.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy