Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Instanews: Zamilovaná Eva Burešová vyrazila s Přemkem Forejtem k moři

Instanews: Zamilovaná Eva Burešová vyrazila s Přemkem Forejtem k moři
Zdroj: Se souhlasem E. Burešová / se souhlasem M. Lambora / koláž eXtra.cz
instanew

Herečka Eva Burešová vyrazila se svým partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem k moři. Modelka a herečka Cara Delevingne si užívala šlapadel v Praze, natáčí zde seriál. Markéta Konvičková ukázala fešného partnera, pilota Reného na snímku s Amálkou a Marek Lambora hrdličkuje se svou krásnou přítelkyní Andreou Bezděkovou.

Eva Burešová vyrazila s Přemkem Forejtem k moři

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová vyrazila se svým partnerem Přemkem Forejtem k moři, odkud sdíleli romantický snímek, ze kterého láska přímo čiší.

Cara Delevigne v Praze

Herečka a modelka Cara Delevingne se pochlubila snímkem ze šlapadel, které si užívala během krásného počasí v Praze. Cara v Česku aktuálně natáčí pokračování seriálu, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí po boku herce Orlanda Blooma.

Markéta Konvičková si posteskla

Zpěvačka Markéta Konvičková porodila před necelým rokem svou dceru Amálku, kterou má se svým partnerem, pilotem Reném. Kvůli své profesi je René často na cestách, a tak si Markéta posteskla, jak je to bez něj doma někdy náročné.

Zamilovaný Marek Lambora

Herec Marek Lambora už svou lásku, modelku Andreu Bezděkovou před veřejností neskývá. Na svých sociálních sítích se pochlubil zamilovaným snímkem, kde ho jeho vyvolená líbá na tvář.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy