Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Instanews: Víly Štíbrová a Kopřivová, Pártlová jako Madonna a Verešová rýsuje postavu

Instanews: Víly Nikol Štíbrová a Veronika Kopřivová, Martina Pártlová jako Madonna
Zdroj: Se souhlasem Andrey Verešové a Veroniky Kopřivové
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!

Ornella Koktová (28) čelí poporodním komplikacím, Veronika Kopřivová (30) si nemůže těhotenství vynachválit, zatímco Nikol Štíbrová (34) už se porodu nemůže dočkat. Martina Pártlová (41) vypadá na nové fotce jako popová ikona Madonna (62) a Andrea Verešová (40) čelí ohromné kritice fanoušků.


Poporodní komplikace

Ornella Koktová je už přes týden maminkou malé Lilianne. "Je strašně hodná, v noci se budí jen dvakrát, třikrát," prozradila Ornella na svém Instagramu. Jenže pak to začalo. Ornelle se udělalo zle. Po tří dnech bolestí skončila na pohotovosti, byla jí totiž zjištěna blokace střev a zánět! Teď je novopečená maminka na antibiotikách.

Nejspokojenější těhulka

"Je krásné mít vedle sebe někoho, kdo těhotenství prožívá s Vámi...vyráží v 11 večer do večerky pro melouna, nanuka a další Vaše výmysly," rozplývá se Veronika Kopřivová. Ta si svého přítele Miroslava Dubovického (29) nemůže vynachválit.

Těhotná a vyřízená

"Kvetu nervama," přiznala Nikol Štíbrová. Ta už se nemůže dočkat porodu. Říkat už aby se ale odnaučuje. Nejdřív si přála, už aby byla těhotná, teď se modlí, už aby bylo po porodu. "Člověk se strašně snadno dostane do stavu permanentní lehký nespokojenosti," dodala Nikol s tím, že nemá cenu čekat, že bude život jednou lepší nebo dokonce perfektní.

Vypadá jako Madonna

I půvabná Martina Pártlová to už má za pár. Známá zpěvačka se podělila o další z těhotenských fotek, na které vypadá jako Madonna a apelovala na fanynky, aby jí přestaly radit. "Všechny najednou ví, jak cizí dítě oblíct, jak má ženská kojit, čím a jak dlouho," postěžovala si a dodala, že jí tohle chytráctví doslova otvírá kudlu v kapse.

Fanouškům se nelíbí její lýtka

"Rozhodla jsem se pracovat na svých lýtkách, abych je pořádně napumpovala," oznámila Andrea Verešová. Krásná modelka si totiž všimla, že se pod jejími fotkami začaly rojit negativní komentáře. Čeho se týkaly? Právě lýtek! "Ale nám šlo spíš o to, že si je spíš retušuješ, než že by byla ošklivá," dodali fanoušci.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy