Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Instanews: Veronika Kopřivová má po porodu zpět své ploché bříško

Instanews: Veronika Kopřivová má po porodu zpět své ploché bříško
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Kopřivové a Andrey Verešové
Fotky uvnitř

Modelka Veronika Kopřivová (30) má nedlouho po porodu zpátky své ploché bříško! Dokonalé postavy v plavkách zrakům fanoušků vystavily Andrea Verešová (41) a Nikola Uhlířová (21).

Anička Šulcová v průsvitných šatech

Influencerka Anna Šulcová (22) se na nejnovějších fotkách předvedla v roli víly. Na éterické snímky oblékla dlouhé průsvitné šaty a sama dodala, že si připadá jako v pohádce.

Andrea Verešová zdraví z dovolené

"Nejkrásnější dáreček k narozeninám, výlet na Santorini. Už dlouho jsem snila o tom, že uvidím jeho bílé domy a modré kupoly na úbočí," nadchla se modelka Andrea Verešová (41), která si teď svoje tělíčko opaluje ve slunném Řecku.

Veronika Kopřivová v poporodní formě

Modelka Veronika Kopřivová (30) se pochlubila odhaleným bříškem. Takovouhle postavu tak krátce po porodu jí může závidět nejedna maminka. Veronika už má totiž břicho skoro ploché.

Nikola Uhlířová vystavila dokonalou postavu

Své božské křivky ukázala i modelka Nikola Uhlířová (21). Ta za sluncem nevyrazila nikam do zahraničí, snímek v růžových bikinách nafotila přímo v Praze. Jde to i covid friendly!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy