Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Instanews: Týnuš Třešničková se pochlubila sestrou. Dvojčata, žasnou lidé!

Instanews: Týnuš Třešničková se pochlubila sestrou. Dvojčata, žasnou lidé!
Zdroj: Se souhlasem Týnuš Třešničkové
Instagram

Modelka Taťána Gregor Brzobohatá (33) se ukázala kompletně nenalíčená, moderátorka Lucie Borhyová (43) z dovolené zaprovokovala fotkami v plavkách. Moderátor Leoš Mareš (45) udělal radost dalšímu páru novomanželů a influencerka Týnuš Třešničková (25) sdílela fotku se sestrou, na které vypadají jako dvojčata.

Nejkrásnější Taťána Gregor Brzobohatá

Půvabná modelka Taťána Gregor Brzobohatá (33) na nejnovějším snímku na Instagramu dokázala, že se pyšní titulem nejkrásnější ženy světa zaslouženě. Na dovolené v italském Toskánsku odhodila šminky a ukázala se kompletně bez make-upu. Verdikt? Bohyně!

Leoš Mareš rozdává radost

Svatba s Leošem Marešem (45)? Nejlepší český moderátor se vydal rozdat trochu té radosti. "Ženich to měl jako překvapení pro svou snoubenku a chudák dva dny nemluvil, jak byl nervózní, aby všechno klaplo," prozradil Leoš.


Lucie Borhyová je k nakousnutí

Nejkrásnější česká moderátorka Lucie Borhyová (43) se nestačí chlubit jednou fotkou z dovolené za druhou. Divákům u televizních obrazovek sice už jistě chybí, snímky v plavkách za to ale stojí. Posuďte sami.

Jako vejce vejci: Týnuš a Martina Třešničkovy

"Poslední dobou nám lidé čím dál víc říkají, jak jsme si podobné, a i tady na Mykonosu hned několik lidí poznalo, že jsme sestry," svěřila se z dovolené infuencerka Týnuš Třešničková (25). Zároveň hned dodala, že si se sestrou Martinou naopak přijdou dosti odlišné. My ovšem podobu vidíme.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy