Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Instanews: Těhotná Ornella Koktová v roušce na monitoru a polonahá Sharlota na pláži

Instanews: Těhotná Ornella Koktová v roušce na monitoru a polonahá Sharlota na pláži
Zdroj: Se souhlasem Anny Slováčkové, Ornelly Koktové a Sharloty
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!
Co nového v Instasvětě? Anička Slováčková (25) sdílela dojemnou vzpomínku na natáčení Ordinace, Ornella Koktová (28) se pochlubila fotkou z monitoru, Sharlota (24) si užívá v Egyptě sluníčka a Tereza Fajksová (31) má plné ruce práce s nemocnými dětmi.

Historie se opakuje

Ornella Koktová (28) se pochlubila fotkou z monitoru. A pojala to opravdu stylově. Ulehla totiž na stejné lehátko, na kterém ležela už v minulém těhotenství s malým Sveníkem a dokonce i ve stejném svetru!

Někdy příště

Anička Slováčková (25) se pochlubila jednou z posledních momentek z natáčení úspěšného seriálu Ordinace v růžové zahradě. "Snad brzy někde," napsala Anička. Přestože nekonečný seriál oznámil svou poslední klapku, spekuluje se o jeho návratu na televizní obrazovky.

Malý Vědátor Terminátor

Patrik Hezucký (51) sdílel fotku svého synka. Tomu totiž našel hned několik přezdívek: Terminátor, Vědátor, Thor, Akumulátor anebo třeba Transformátor. "Miláček," připsala k fotce Eva Decastelo (42) a vystihla tak malého Olivera ještě víc, než Patrik.

Žhavá Sharlota na sluníčku

Rapperka Sharlota (24) se aktuálně sluní na dovolené v Egyptě. V Hurghadě tam čerpá energii ze slunce a svoje fanoušky v Česku nestačí zásobovat sexy fotkami v plavkách. A když něco dělá Sharlota, dělá to pořádně! Je pěkně žhavá!

Děti na antibiotikách

"Za barvu mé pleti by se nestyděl ani Edward Cullen z Twillight a už jsem zpět na své váze. Tohle je realita mateřství," napsala k fotce, na které je obležena dětmi, Tereza Fajksová (31). Ta fanouškům popsala, že se její dcera Lily píchla klacíkem do pusy a skončila s antibiotiky. Ty bere i její syn Sebastian, který má zase ucpané slzné kanálky.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy