Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Instanews: Taťána Makarenko vytasila postavu bohyně na rodné Ukrajině

Instanews: Taťána Makarenko vytasila postavu bohyně na rodné Ukrajině
Zdroj: Se souhlasem Taťány Makarenko a Patricie Pagáčové
Fotky uvnitř

Dokonalou postavou se pochlubily polobohyně Naomi Campbell (51) a Taťána Makarenko (31). Ta se po letech vydala na Ukrajinu. Zpěvačka Emma Smetana (33) ukázala tvář malé Ariel a Patricie Pagáčová (32) vytáhla malou Bibi na náplavku.

Taťána Makarenko po letech na Ukrajině

Modelka Taťána Makarenko (31) vystavila své andělské tělíčko na pláži na jižní Ukrajině. "Naposledy mi bylo 16 let, když jsem tady byla," přiznala Taťána, která se narodila v Oděse.

Naomi Campbell má postavu jako zamlada

I rok po padesátce vypadá britská topmodelka Naomi Campbell (51) jako bohyně. Na Instagramu se kráska s jamajskými kořeny předvedla v plavkách ověnčená spoustou šperků. Ebenová královna si svůj status sexsymbolu zaslouží právem!

Emma Smetana pozdravuje z Francie

Zpěvačka Emma Smetana (33) fanouškům odhalila tvář malé Ariel. S miminkem navšívila Disneyland v Paříži. "Jak to, že jsme dokázali tak dlouho žít bez tebe, Arielko kouzelná?" dojala se novopečená maminka.

Patricie Pagáčová vyrazila mezi lidi

Další z čerstvých maminek, herečka Patricie Pagáčová (32), zamířila s kočárkem rovnou na náplavku. Maminka malé Bibi prozradila, že normální život jí přijde už spíš jako sci-fi.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy