Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Instanews: Souboj postav snů - Krainová vs Verešová a rozjaření tanečníci ze StarDance

Instanews: Souboj postav snů Simona Krainová vs Andrea Verešová
Zdroj: Se souhlasem Simony Krainové a Andrey Verešové
+ Další fotografie
Fotky uvnitř

Co nového v Instasvětě? Simona Krainová (48) a Andrea Verešová (40) vystavily svoje dokonalé figury na pláži. Tanečníci ze Stardance se radují, že budou v nové řadě tančit spolu a Markéta Konvičková (26) vycestovala i s dcerou Amálkou na Tenerife.

Luxusní pozdravy z Dubaje

Andrea Verešová (40) předvedla svůj výstavní zadeček na dubajské pláži. Modelka si užívá v Anantara The Palm Dubai Resort. Kde jedna noc ve standartním pokoji pro dvě osoby vyjde asi na šest tisíc korun.

Bok po boku

Tanečníci Martin Prágr a Dominik Vodička (25) mají ohromnou radost. Společně si totiž zatančí v nejnovější řadě StarDance. "Bráchové opět spolu," napsal rozjařený Martin.

Která je krásnější?

Během souboje masek se v hudební show Tvoje tvář má známý hlas utkala Iva Pazderková (41) s Vojtěchem Drahokoupilem (25). Ten nakonec Ivu převálcoval na plné čáře a díky přízni diváků i poroty si vysloužil pomyslnou cenu za nejlepší Britney Spears.


Simona cestuje po Karibiku

Simona Krainová (48) lehce přesídlila. Modelka je sice stále v Karibiku, tentokrát ale navštívila ostrov Svatý Bartoloměj. Dlouhonohá kráska má postavu, kterou by jí mohla závidět nejedna dvacítka.

Markéta Konvičková na cestách

Markéta Konvičková (26) chtěla do ciziny už dlouho. Teď konečně vycestovala s celou rodinnou včetně malé Amálky na Tenerife. Pět a půl hodiny letu zvládla holčička skvěle a známá zpěvačka se tak mohla podívat po dvou letech do zahraničí. "Šťastná maminka, šťastné miminko," připsala ke snímku nadšená Markéta.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy