Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Instanews: Slováková v luxusním Mexiku, Krainová zatím se ségrou na hrazdě

Instanews: Nela Slováková v luxusním Mexiku, Simona Krainová zatím se ségrou na hrazdě
Zdroj: Se souhlasem Nely Slovákové a Viktorie Hrazdílkové
+ Další fotografie
Fotky uvnitř

Martina Pártlová (41) má břicho větší, než Nikol Štíbrová (34). Nela Slováková (30) si užívá na pohádkové dovolené v Mexiku a Sharlota (25) ve Španělsku. To Simona Krainová (48) se vydala pózovat rovnou na hrazdu.


Těhulky útočí

"Tak mám pocit, že mi ta moje holka toho tvýho kluka zalehne," napsala pobaveně Martina Pártlová (41) na účet své kolegyně a kamarádky Nikol Štíbrové (34). Obě těhulky mají už pořádný buben. Rodit budou každou chvíli!

Sexy kuchařka

Viktorie Hrazdílková (25) z MasterChefa přiznala, že měla vždycky komplexy kvůli svým stehnám. "Byla jsem jimi posedlá tak, že jsem spadla do anorexie," přiznala krásná kuchařka s tím, že kdykoli zkusila modeling, dostala negativní ohlasy právě na její příliš velká stehna.

Dovolená snů

Nela Slováková (30) si užívá dovolenou snů! Je na Tulum Beach v Mexiku, popíjí vodu z kokosů, cpe se avokády a svoje žhavé tělíčko vyhřívá na místní pláži.

Krásy Španělska

Sharlota (24) nepřestává cestovat. Po dovolné v Egyptě vyrazila do Španělska. Čerstvě zasnoubná rapperka si užívá v Esteponě, kde bydlí třeba Tereza Kerndlová (34), navštívila ale i Marbellu.

Ségry rošťačky

Simona Krainová (48) se spolu se sestrou Yvonnou (53) účastnila focení. Jenže ne jen tak ledajakého, obě Krainky se zavěsily na ledovou konstrukci a přestože jim do tváře šlehal vítr, blondýnky neztrácely na úsměvu. Stačilo rozhoupat nožky a fotoaparáty mohly začít cvakat.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy